Ilona Pawełczak

Lekarz rodzinny, Pediatra

Zgadzam się z poprzednimi opiniami w 100%. Najlepszy lekarz pediatra jakiego znam. Kompetentna bardzo miła. Przepisuje leki w sam raz nie za mocne nie za słabe. Kiedy można unika antybiotyku. Bardzo polecam Panią doktor.

To lekarz z powołania. Zawsze uśmiechnięta, optymistycznie nastawiona do życia i bardzo serdeczna dla pacjentów (nie tylko tych małych). Uważnie słucha i nie ignoruje sygnałów, które nas niepokoją. Zawsze stara się znaleźć dobre słowo. Tryska poczuciem humoru, a przy tym stawia trafne diagnozy i bardzo dobrze pamięta swoich pacjentów. Lubią ją zarówno dzieci, jak i rodzice. Oby tylko TACY lekarze dbali o nasze zdrowie :) Jej pracę oceniam na 6+

Bardzo fajna i dokładna kobieta. Pani Pawełczak to lekarz z powołania. Pani doktor ma podejście do dzieci i potrafi z nimi rozmawiać oraz wysłuchać rodzica.Moje dziecko uwielbia panią doktor.

Rewelacyny fachowiec:). Pani Doktor jest najlepszym, pediatrą dla dzieci jakiego znam - nie ma lepszego lekarza w Mysłowicach, ma niezwykłe podejście do dzieci, każde dziecko trktuje indywidualnie, przepisuje nie drogie lekarstwa co na pewno jest dość ważne dla mniej zamożnych rodziców. Bardzo gorąco polecam wszystkim rodzicom aby powierzyli zdrowie swoich dzieci w ręce Pani Doktor.

super lekarz jestesmy z synem bardzo zadowoleni i polecamy

super lekarz jestesmy z synem bardzo zadowoleni i polecamy

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Mysłowice"?

Tadeusz Doros

Poradnia lekarza rodzinnego
Szara 10
Orzeszkowej 34
41-400 Mysłowice

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Czwórka" Sp. z o.o.
Wyspiańskiego 19

Mysłowice