dr n. med. Ilona Skoczylas

Kardiolog

Pani doktor zajmowała się moją mamą Nie spotkałem jeszcze takiego lekarza,o takiej wrażliwości ,empatii a jednocześnie tak profesjonalnego Bardzo dziękuję Pani Doktor Ps Jeśli ktoś nie ma odwagi podpisać się pod swoją opinią to lepiej niech jej nie dodaje ,zwłaszcza tak bardzo krzywdzącej

Pani doktor zajmowała się moją mamą
Bardzo dziękuję Pani Doktor
Ps

Miałem przyjemność być pacjentem Pani doktor Ilony Skoczylas. Wszystkie 6 elementów wchodzących w skład tej opinii mogę ocenić na 5/5. Każdemu z nas pacjentów, życzę takich lekarzy. Serdecznie polecam.

ten kto to napisal pomwia pania doktor.ja lecze sie u niej 2 lata i jest zupelnie odwrotnie

Dla mnie lekarz to znaczy czlowiek ktury pomaga ludzia a pani Skoczylas jest nie slowna i wogule nie uchwytna na to wyglada ze jak sie w lape nie da to najlepiej umrzec!!!