dr n. med. Ilona Warwas

Lekarz rodzinny, Neurolog

Lekarz rodzaju " szukać że świeczką". Szczęśliwi którzy są pod jej opieką. Cierpliwa, miła, jasno wytłumaczy chorobę i sposób leczenia.

JEST BARDZO DOBRYM LEKARZEM. POLECAM INNYM PACJENTOM.

JEST BARDZO DOBRYM LEKARZEM. POLECAM INNYM PACJENTOM.

PANI DOKTOR KOMPLEKSOWO ZAJELA SIE LECZENIEM MOJEJ MAMY. NIE KONCENTROWALA SIE TYLKO NA CHOROBIE KREGOSLUPA CZY RWIE ALE PRZEPROWADZILA I ZLECILA WSZYSTKIE BADANIA I KONSULTACJE OD NEUROLOGICZNYCH PO ULMUNOLOGICZNE.

bardzo miła i sympatyczna Pani doktor. Odznacza się dużą cierpliwością w stosunku do pacjentów, wysłucha, doradzi a przede wszystkim dobrze diagnozuje i leczy.

Cierpliwie słucha, uważnie bada, tłumaczy chorobę i propozycje leczenia. Otrzymałem na piśmie dawkowanie leków, zalecenia badań i termin następnej wizyty. Bardzo miła.