lekarz Ilona Wdowczak-Messyasz

Sposób traktowania pacjenta przez tą panią jest karygodny. Wyniosła, nieprofesjonalna osoba odradzam wszystkim takowego specjalistę.

Nie polecam , korzystałam z usług pani lekarz w luxmedzie chciałam , żeby mi zbadała wzrok i dobrała szkła Zrobiła badanie dna oka i poleciła udać się do dobrego salonu optycznego w celu dobrania szkieł Chyba nie o to chodzi w wizycie, która miała na celu właśnie ustalenie jakie szkła powinnam nosić Szczerze nie polecam

Bardzo kompetentna Pani Doktor dwa razy byłam na wizycie i dwukrotnie mogę potwierdzic ze to jedna z lepszych okuliste w Lodzi. Otwarta uprzejma rzeczowa wszystko dokładnie wyjaśnia i zaleca kuracje. Zawsze wysłuchaj i dopiero sama dokonuje badania. Bardzo polecam

Bylam u tej pani w poradni na Milionowej i nigdy wiecej tam nie pojde. Pani doktor byla bardzo wyniosla, niesympatyczna i przede wszystkim nie pomogla, nawet nie probowala. Nie umiala posluzyc sie sprzetem bedacym w gabinecie, byla bardzo niedelikatna i jak sama powiedziala: prosze sie nie ruszac, bo wloze palucha w oko. Wlasnie, nie moglam sie doczekac konca wizyty poniewaz balam sie, ze naprawde cos tej pani nie wyjdzie i zrobi mi krzywde. Sprawiala wrazenie niezrownowazonej. Dziwi mnie, ze tacy lekarze pracuja w poradniach prywatnych. Lepiej nie isc wcale niz do takiej, szkoda kasy, pomoc zadna a jeszcze ryzykuje sie wlasnymi oczami.