lekarz Ilona Węgłowska

Lekarz rodzinny

1,3
1,5
1,5

Kompletnie nie polecam tej pani doktor. Lekarz który wszystko leczy tabletkami. Bardzo ciężko wymusić jakieś skierowanie na badania. Kiedy poprosiłem o badanie wątroby kazała mi się rozebrać pomacała brzuch i stwierdziła że wszystko ok. Nie trzeba nic badać. Tragedia. Nie jestem wogole zadowolony z tego lekarza. Podczas mierzenia ciśnienia ciągle coś gada do mnie zadaje pytania potem wysoki wynik. A najlepsze jest to że tylko wejdę to od razu coś tam notuje w zeszycie i nawet nie patrzy na pacjenta.

Nie wypisuje zwolnień lekarskich pomimo zaświadczenia od neurologa twierdząc, że pacjent skoro przeszedł to dobrze się czuje.

Pani doktor nie chce wypisywać recept, zleceń, na pieluchy dla dorosłych twierdzi iż na nowotwór nie może wypisać zlecenia .Gdyby tylko jej się chciało zajrzeć do Internetu wiedziała by że w chorobie nowotworowej w ostatnich dniach życia pacjent nie dojdzie do łazienki i nie ma możliwości sam się załatwić , pacjent sika w majtki a ona twierdzi że nie może wypisać zlecenia na refundację pieluch .Kobieto poczytaj w Internecie a jak nie jesteś dobrze poinformowana zadzwoń do nfz tam udziela ci informacji .Nie polecam tej Pani doktor jest nie kompetentna ...

wypisuje recepty na różne leki wg swojego widzi mi się, zatem można przypuszczać, że w mieście nie ma specjalistów i możliwości wykonywania żadnych badań lub właśnie chodzi o wypisanie jak największej ilości jakichś recept zgadywać każdy może....

zgadywać każdy może....