dr Ilona Wolniewicz

Dobry stomatolog w Gdyni,bardzo dobry stomatolog w dziedzinie estetyki w stomatologii .Pelna ciepla i zrozumienia lekarz,o wysokiej kulturze osobistej.Wszystkie wizyty przebiegały bezboleśnie w miłej atmosferze.Bardzo profesjonalna obsługa całej Kliniki z doktor Iloną Wolniewicz na czele.Gorąco polecam!

Zęby, które były moją zmorą -pani doktor Ilona Wolniewicz zamieniła na "moje, własne",śliczne.Przywróciła mi radość ze szczerego, uśmiechania się!Tyle lat musiałam czekać aby trafić na Tego właściwego specjalistę.Z tej perspektywy warto było.Serdecznie polecam, wdzięczna pacjentka.Anna P.

Profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Efekty pracy P. Dr Wolniewicz przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Polecam bardzo każdemu komu zależy na pięknym i zdrowym uśmiechu. Grzegorz Jasiński

Z okazji Nowego Roku życzę wszystkiego najlepszego p. Dr Ilonie Wolniewicz. Chcę jeszcze raz podziękować za wspaniale wykonaną prace. Jestem bardzo zadowolona- spotkałam się z doskonałą wiedzą i fachowością. W. Borys

Z okazji Nowego Roku życzę wszystkiego najlepszego p. Dr Ilonie Wolniewicz.
W. Borys

Profesjonalne podejście (celna diagnoza i zrozumiały opis tego, co mi dolega i co będzie robione). Miła atmosfera. Blisko domu. Cena, którą akceptuję.