dr Ilona Wolska-Liczbik

Neurolog

3,7
3,7

Jest to lekarz który potrafi pomóc we wszystkich kłopotach neurologicznych. Pani neurolog jest profesjonalistką w pełnym znaczeniu tego słowa.

Nie polecam Pani Doktor. Od wielu lat zmagam się z poważną chorobą neurologiczną .Zdecydowałam się na wizytę, ponieważ moja choroba zaostrzyła się i szukałam dobrego specjalisty (między innymi kierowałam się opiniami w tym portalu). Pani doktor wysłuchała mnie, jednak w żaden sposób nie wykazała zainteresowania leczeniem. Zapisała tabletki, które już wcześniej przyjmowałam i nie pomogły mi, nie zleciła żadnych badań. Kiedy miałam nagłą sytuację zdrowotną i poprosiłam o wizytę poza kolejnością, nie zgodziła się mnie przyjąć. Jeśli chorujecie poważnie i szukacie pomocy - to zdecydowanie nie polecam tej Pani doktor.

Nie ośmielę się ocenić merytorycznej strony pracy Pani doktor, przypuszczam, że pod względem wiedzy, umiejętności nie powinno być żadnych uwag. Zasadniczym problemem jest, że Pani doktor bardzo przedmiotowo podchodzi do swojej pracy - nie jest to lekarz, który dla pacjenta jest w stanie zostać dłużej w pracy czy zrezygnować z umówionego spotkania. Jako lekarz powinna mieć świadomość, że pacjent neurologiczny to może być także pacjent z chorobą onkologiczną, depresją, demencją i każdym innych schorzeniem. Stanowczość i bezwzględność w słowach dla pacjenta jest bardzo trudna w odbiorze. Jedyną radą na jaką stać Panią doktor jest zmiana lekarza bo sama nie zamierza się zmienić. Przykre.

Zdacydowanie polecam Szkoda że mężatka.

Zdacydowanie polecam
Szkoda że mężatka.

Zorganizowana,ponieważ wszystko czekało już przygotowane,skuteczna,ponieważ kilka spraw załatwiła na miejscu telefonem.Uprzejma,bo zwyczajnie uprzejma jako człowiek. Mogę powiedzieć,że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.

Mogę powiedzieć,że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.

Zdecydowanie polecam, uzasadniam to kompetencją życzliwością i skutecznością leczenia pani doktor.

Zdecydowanie polecam, uzasadniam to kompetencją życzliwością i
skutecznością leczenia pani doktor.