dr Ilona Wolska-Liczbik

Neurolog

Jeżeli komuś odpowiada wystawienie recepty w 15 minut za 200zł, okej. Jeżeli po 6 latach przyjmowania niedziałających leków oczekuje się szerszego i świeżego spojrzenia, poszukania innej przyczyny nasilających bóli - odradzam. Opowiedziałam o diagnozie postawionej lata temu właśnie na takiej 15min wizycie, oraz, że teraz lekarz rodzinny zauważył, że skoro leki na migrenę nie działają - może nie jest to migrena. Zwłaszcza, że wystąpiły niepokojące objawy (utrata przytomności,zaburzenia mowy) Nie zostałam jednak potraktowana poważnie, zatrzymano się tylko na tamtej wersji. Lekarz nie spytał o światłowstręt, aurę które przypuszczając że nawet jest to migrena też mają znaczenie. Nie czuję się zaopiekowana, zabrakło szerszego spojrzenia na problem. Wyszłam z gabinetu zażenowana brakiem zainteresowania. Takiego traktowania spodziewałam się w nfz, ale nie po zapłaceniu 200zł. Nie dowiedziałam się niczego nowego, a wyszłam z receptą na kolejne leki, które jak wszystkie inne nie zadziałają...

Pani doktor bardzo się stara i jest osobą kompetentną, czasami jest przemęczona, ale każdemu się zdarza, bądźmy ludźmi, trzeba to zrozumieć. Najważniejsze, że wie jak pomóc.

Pani doktor jest miła. Chociaż tego dnia, kiedy ja byłem na wizycie, była chyba zmęczona i podenerwowana. Niemniej jednak starała się pomóc.

Jestem zdzwiona dobrymi opiniami, poszłam do tej Pani doktor z polecenia oraz sugerowałam się opiniami w internecie. Pani doktor spóźniła się na wizytę 10min gdzie wcale nie miała wcześniej pacjenta. Wizyta trwała raptem 5 min, a jedyną pomoc jaką otrzymałam to "przepisanie nowych silniejszych leków". Gdybym sama o nic nie pytała to bym niczego się nie dowiedziała. Pani doktor zachowywała się jakbym sprawiła jej kłopot. Odradzam, liczyłam na inne podejście do pacjenta, tym bardziej, że to wizyta prywatna.

Nie polecam Pani Doktor. Od wielu lat zmagam się z poważną chorobą neurologiczną .Zdecydowałam się na wizytę, ponieważ moja choroba zaostrzyła się i szukałam dobrego specjalisty (między innymi kierowałam się opiniami w tym portalu). Pani doktor wysłuchała mnie, jednak w żaden sposób nie wykazała zainteresowania leczeniem. Zapisała tabletki, które już wcześniej przyjmowałam i nie pomogły mi, nie zleciła żadnych badań. Kiedy miałam nagłą sytuację zdrowotną i poprosiłam o wizytę poza kolejnością, nie zgodziła się mnie przyjąć. Jeśli chorujecie poważnie i szukacie pomocy - to zdecydowanie nie polecam tej Pani doktor.

Nie ośmielę się ocenić merytorycznej strony pracy Pani doktor, przypuszczam, że pod względem wiedzy, umiejętności nie powinno być żadnych uwag. Zasadniczym problemem jest, że Pani doktor bardzo przedmiotowo podchodzi do swojej pracy - nie jest to lekarz, który dla pacjenta jest w stanie zostać dłużej w pracy czy zrezygnować z umówionego spotkania. Jako lekarz powinna mieć świadomość, że pacjent neurologiczny to może być także pacjent z chorobą onkologiczną, depresją, demencją i każdym innych schorzeniem. Stanowczość i bezwzględność w słowach dla pacjenta jest bardzo trudna w odbiorze. Jedyną radą na jaką stać Panią doktor jest zmiana lekarza bo sama nie zamierza się zmienić. Przykre.

Zdacydowanie polecam Szkoda że mężatka.

Zdacydowanie polecam
Szkoda że mężatka.

Zdecydowanie polecam, uzasadniam to kompetencją życzliwością i skutecznością leczenia pani doktor.

Zdecydowanie polecam, uzasadniam to kompetencją życzliwością i
skutecznością leczenia pani doktor.

Zorganizowana,ponieważ wszystko czekało już przygotowane,skuteczna,ponieważ kilka spraw załatwiła na miejscu telefonem.Uprzejma,bo zwyczajnie uprzejma jako człowiek. Mogę powiedzieć,że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.

Mogę powiedzieć,że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.