lekarz Imad Ramzi-Samaan

GODNY POLECENIA , NIGDY NIE ODMAWIA W POTRZEBIE

GODNY POLECENIA , NIGDY NIE ODMAWIA W POTRZEBIE

Super lekarz, jeszcze sie na nim nie zawiodlam. Jest ordynatorem na oddziale dzieciecym w srodzie slaskiej. Zawsze ma trafne disgnozy. antybiotyk podaje tylko wtedy gdzy zachodzi potrzeba. Jesli jest konieczna hospitalizacja (tak jak bylo z naszym dzieckiem) kieruje do siebie do szpitala na oddzial i opieka jest naprawde super. zleca wszystkie mozliwe badania. Mam porownanie z pobytem w szpitalu w Lubinie. W Lubinie dziecko nie moze miec ze soba ulubionej przytulanki, swojego smoczka, butelki itp itd. Mama nie moze niczego zjesc na sali, napic sie kawy czy herbaty, poniewaz jak to stwierdzily panie pielegniarki- zostaje zapach...wspolczuje samotnym matkom, ktore musza opiekowac sie dzieckiem w szpitalu w lubinie. Natomiast Oddzial p. Dr. Ramziego jest przyjazny, kolorowy a personel mily, opiekunczy. W 100% polecam tego lekarza. Jest kompetentny, ma doswiadczenie, podejscie do dzieci i przede wszystkim jest lekarzem z powolania

super lekarz ,przedewszystkim nie leczy antybiotykami lekkiego przeziębienia .miły ,sympatyczny ,polecam wszystkim rodzicom

Bardzo dobry i skuteczny lekarz.Pełen zaufania, wyleczy dziecko bez zbędnych wizyt kontrolnych.Wiesz za co płacisz,i nie żałujesz.