Imię Różycki

Świetny lekarz. Podchodzi z troską do pacjenta, cierpliwy, miły. Nic tylko polecać...

Bardzo dobry dentysta, zdecydowanie polecam! bez obaw mogę powiedzieć, że chyba najlepszy dentysta u jakiego byłam, a byłam u baaaardzo wielu. Wylko czy ktoś się orientuje, gdzie teraz przyjmuje doktor Różycki, ostatnio umówiłam się na wizytę, okazało się, że przyjmuje już całkiem inny lekarz... niestety wypełnienie odpadło po miesiącu. Jeśli ktoś wie, gdzie teraz przyjmuje doktor Różycki proszę o informację. Dziękuję

Fantastyczny stomatolog, rzetelny i uczciwy. Przedstawia każda z opcji leczenia zębów od najtańszej po najdroższą. Polecam każdemu, nawet tym którzy z jakiegoś powodu mają obawy przed wizytą u dentysty

Idealny dentysta dla osób bojących się stomatologów. Jego spokój w 100% oddziałuje na pacjenta, jest uprzejmy, delikatny, wszystko dokładnie wytłumaczy, poświęca dużo czasu pacjentowi.Zapewnia komfort fizyczny i psychiczny, nie pozwoli pacjentowi odczuwać niepokoju czy bólu, nie zacznie, dopóki pacjent nie jest gotowy. Jako panicznie bojąca się dentystów pacjentka (trauma poprzednich wizyt) muszę przyznać, że Szanowny Pan Doktor wyleczył mnie z lęku i przekonał do osób tego fachu, i za to dziękuję :)) To najlepszy stomatolog, u którego kiedykolwiek byłam! :)

Idealny dentysta dla osób bojących się stomatologów.
To najlepszy stomatolog, u którego kiedykolwiek byłam! :)

Co tu dużo pisac? Najlepszy stomatolog jakiego znam.Polecam

Co tu dużo pisac? Najlepszy stomatolog jakiego znam.Polecam

Dobry fachowiec i człowiek. Staranna i długa wizyta, a nie na szybko żeby tylko odfajkować. Polecam. Anna

Zdecydowanie polecam! Miły, uprzejmy, a przede wszystkim nie wzbudza lęku u pacjenta.