Implantolog

Wolny termin: dzisiaj o 14:30. Sprawdź inny.
Implantolog Katowice lek. stom. Piotr Puchała

lek. stom. Piotr Puchała

Specjalista leczenia bólu, RTG

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

.....Gorace podziekowanie dla Dr.Puchaly za wykonanie zabiegu Vector duzy profesionalizm rzetelnosc specjalista godny polecenia wszyscy ktorzy boja sie dentysty powinni sie udac do Artystow Usmiechu

Opinia dodana przez: Barbara
Implantolog Kraków lek. dent. Dariusz Wilisowski

lek. dent. Dariusz Wilisowski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Luxdentica
Lubostroń 22G/7

LEKARZ GODNY ZAUFANIA I POLECENIA. KONRETNY, RZECZOWY I PROFESJONALNY. ZAWSZE MIŁY I DELIKATNY. POLECAM

Implantolog Kraków lek. dent. Beata Świątkowska

lek. dent. Beata Świątkowska

Chirurg stomatolog, Protetyk

Stomatolog Beata Świątkowska
Ignacego Krasickiego 30/84

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA!
Profesionalne podejcie, uprzejmosc i zupelnie bezinteresowna dorada, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) A wiem o czym mowie, bo mam juz w przeszlosci szereg nieprzyjemnych doswiadczen ze stomatologia !

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA!
Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Świątkowskiej! wielka strata!
Powodzenia w pracy zawodowej. Dziekuje za SUPER porade i opinie.

Opinia dodana przez: Joanna
Implantolog Kraków lek. dent. Marian Inglot

lek. dent. Marian Inglot

Chirurg stomatolog, Implantolog

INGLOT
Fiołkowa 4

Lekarz podjął się usunięcia u mnie ósemek które tkwiły w dość dziwny sposób. Poprzednia wizyta u innego lekarza nic nie wzniosła, a Pan Inglot odniósł pełen sukces. Bezbolesny zabieg przed którym jak odpowiadał na moje pytania znacząco wzbudzał swoją wiedzą i opanowaniem mój spokój. Rekomenduję lekarza i raz jeszcze dziękuję tu na szerszym forum.

Implantolog Chorzów lek. dent. Robert Stencel

lek. dent. Robert Stencel

Chirurg stomatolog, Protetyk

Stencel
Franciszka Karpińskiego 3
41-500 Chorzów

Skomplikowana ekstrakcja ósemki rosnącej poziomo wykonana szybko, fachowo i bezboleśnie. W chwili obecnej nie znam lepszego specjalisty na rynku. Zwraca uwagę fakt, że w tym gabinecie nie ma możliwości wykonania jakiejkolwiek fuszerki, to raczej tutaj "naprawia się" błędy innych. Firma która dba o swoją opinię.

Dental ArtB
Wojska Polskiego 1/53a
24-100 Puławy

Jestem za ! Lekarz z dobrą ręką i podejściem do pacjenta. Widać, że zna się na swojej pracy, pomógł mi w bólowym przypadku. Dziękuję

Wolny termin: 27 Cze o 09:00. Sprawdź inny.
Implantolog Katowice lek. stom. Karol Babiński

lek. stom. Karol Babiński

Specjalista leczenia bólu, RTG

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

Najlepszy stomatolog u jakie byłam! uprzejmy, i solidny. Zainteresowany pacjetem i jego problemem w stu procentach

Opinia dodana przez: paulina
Implantolog Kraków lek. dent. Marta Zinkow

lek. dent. Marta Zinkow

Protetyk, Medycyna estetyczna

Dentima s.c.
Władysława Żeleńskiego 86
31-353 Bronowice Wielkie, Kraków

Słyszałam, że Pani dr jest świetnym stomatologiem, ale ja skorzystałam w jej klinice z medycyny estetycznej. Jeden zabieg robiła właśnie dr Zinkow. To z jaką precyzją i pasją podeszła do mojego problemu przeszło moje oczekiwania. Z kliniki wyszłam zadowolona jak nigdy. Bardzo polecam Panią doktor.

Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Szymon Krysta

Chirurg stomatolog, Ortodonta

VIP DENTAL CLINIC
Pułkownika Karola Zagórskiego 3
43-316 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz. Widać, że to jego pasja i ma dużą wiedzę. Miły człowiek. Placówka ładna nowoczesna, a przy tym ceny nie są takie z kosmosu. Nasz rodzinny stomatolog już na emeryturę odchodzi, szukałem więc lekarza w internecie i teraz wiem że pod opieką ortodontyczną będę u Pana Krysty, dziękuję i polecam innym pacjentom.

Opinia dodana przez: Łukasz
Implantolog Warszawa lek. dent. Wojciech Radwański

lek. dent. Wojciech Radwański

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Awodent. Przychodnia lekarsko - dentystyczna
Łukasza Gołębiowskiego 2

Za dotychczasową wykonaną prace bardzo Doktorowi dziękuje. Życzę sukcesów w dalszej pracy oraz zdrowia. pacjent

Opinia dodana przez: ed