Indywidualny Dobor Diety

Wolny termin: jutro o 16:00. Sprawdź inny.
Dietetyk Warszawa  Anna Dzierba

Centrum Dietetyczne Naturhouse
Aleja KEN 88, Metro Stokłosy

Trener Libiąż mgr Ewa Chojnacka

mgr Ewa Chojnacka

Trener, Dietetyk dziecięcy

Naturhouse- centrum dietetyczne
ul. Oświęcimska (obok stacji LOTOS)
Libiąż

Pani Ewa jest bardzo sympatyczną osobą i 100% profesjonalistką .Potrafi zmotywować, dobrać odpowiednią dietę i rzetelnie podchodzi do swoich podopiecznych.Dzięki diecie schudłem, zacząłem czuć się o wiele lepiej , nie tylko lżej oraz lepiej sypiać.Nawet gdy nie ma czasu na przygotowanie posiłków zalecanych w diecie, Pani Ewa zawsze służy poradą.Polecam !!

Opinia dodana przez: Maciek
Trener Gdańsk mgr Sylwester Kłos

Sports-Med
Ul. Uphagena 28, 80-237
Wrzeszcz, Gdańsk

Z Panem Sylwestrem nawiązałam współpracę 1,5 mies temu. Po urodzeniu drugiego dziecka miałam problem ze zrzuceniem pozostałości po ciąży.Na początku sądziłam,że współpraca on-line to jakaś ściema, ale mąż mnie namówił(nie mam czasu na jeżdżenie na spotkania) i spróbowałam.Gościu jest rewelacyjny!!!!!!!!!: kompetentny,dyspozycyjny non stop-czy to tel.,czy e-mil-nawet w nocy odp na e-maile, nie wiem jak on to robi, ale chyba wcale nie śpi?,wczuwa się w problem i co najważniejsze potrafi słuchać. Miałam tez chwile słabości, wiadomo, ale nie robił z tego tyt tragedii, tylko motywował i kazał iść do przodu. Kobiety, dzieci są kochane, owszem, ale ciąża to nie wyrok, mamy prawo być atrakcyjne i czuć się dobrze i zdrowo w swoim ciele, dlatego nie ma co się łudzić że kiedyś zgubimy nadmierne kg, tylko wziąć się do roboty!!!!!!!!!! Jeżeli marzycie o swojej dawnej figurze, to w tym na pewno pomoże Wam Pan Sylwek!To mój cudotwórca, za to co dla mnie zrobił, będę mu wdzięczna do końca życia. Acha, no i nie jest drogi:-)Gorąco polecam!!!!!!!!!!

Opinia dodana przez: Bożena
Dietetyk Jabłonna mgr Marta Wojda

Centrum Dietetyczne Lionfitness
ul. Prosta 2
01-008 Jabłonna

Miałam kontakt z wieloma lekarzami i dietetykami, ale nikt nie potrafił mnie zmotywować i dobrać diety, która byłaby skuteczna ale i smaczna. Dopiero Pani Marta pomogła mi schudnąć raz na zawsze w rozsądnym czasie i do tego ustaliła dietę pomocną w mojej chorobie - Hashimoto. Szczerze polecam :)

Opinia dodana przez: Karolina
Dietetyk Poznań mgr Sławomir Kula

Poradnia Dietetyczna Świat Odżywiania
Osiedle Na Murawie 5B
Winogrady, Poznań

to naprawdę świetny specjalista. jego wiedza jest ogromna i bardzo specjalistyczna. dzięki niemu udało mi się schudnąć 10 kg i pozbyć zaparć!

Opinia dodana przez: Piotr
Dietetyk Gdańsk mgr Jagna Skóra

Przemysłowy Zespół Opieki Zdrowotnej
ul Wałowa 27
Gdańsk

Pani Jagna jest trzecim dietetykiem, z którym rozpocząłem współpracę, postanowiłem napisać tę opinię, bo rezultaty, które osiągnąłem są więcej niż zadowalające. Pomyślałem, że do trzech razy sztuka i jestem bardzo zadowolony ze swojego wyboru.

Przede wszystkim rzetelna wiedza, która wyróżnia Panią Jagnę spośród tych dietetyków z którymi współpracowałem. Myślę, że ma tu znaczenie to, iż Pani Jagna jest Dietetykiem Medycznym po Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Po drugie, umiejętność odczytywania potrzeb i preferencji. Wiem, że nie należałem do prostych przypadków- hipercholesterolemia i cukrzyca oraz nieregularne posiłki. Ta opinia jest podziękowaniem dla Pani za to, że dzięki Pani znów czuję się o 10 lat młodszy niż byłem.

Opinia dodana przez: Jakub
Dietetyk Kraków mgr inż. Magdalena Bugaj

EMBE Doradztwo Żywieniowe
Bujwida 8/1 31-529 Kraków
32-400 Grzegórzki, Kraków

Pani Magda jest bardzo rzeczowa i sumienna, ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Wzięła pod uwagę moje problemy z tarczycą oraz alergie pokarmowe których mam sporo. Zdecydowanie polecam!

Opinia dodana przez: Joanna
Dietetyk Warszawa dr n. med. Anna Lewitt

Centrum Medyczne Treningu Osobistego i Dietetyki EGO dr n. med. Anna Lewitt
Al. W.Witosa 31
Mokotów, Warszawa

Wiele osób słysząc o dietach, wizytach u dietetyka, ćwiczeniach na siłowni automatycznie widzi przed oczami osobę otyłą walczącą z nadwagą.
Jest to bardzo błędne myślenie - osoby chude mające problemy ze swoja psychika (anoreksja, bulimia czy tez inne choroby powstrzymujące od normalnego funkcjonowania i obcowania z jedzeniem), czy tez osoby nadmiernie szczupłe z natury, które maja problem z akceptacja swojej sylwetki potrzebują pomocy specjalistów.
Od 7 lat zmagam ...

Od 7 lat zmagam się z demonem zamieszkałym w mojej głowie. Natręctwa, strach przed jedzeniem, brak szacunku do swojego organizmu doprowadziły mnie do całkowitego wyniszczenia. Ostatni rok spędziłam w szpitalach, gdzie lekarze próbowali zdiagnozować zaburzenia przewodu pokarmowego, które pojawiły się po latach anoreksji i bulimii. Nikt nie był w stanie mi pomóc. Polscy lekarze rozłożyli ręce. Tak znalazłam się w Izraelu w zakładzie leczącym choroby jadłowstrętu. Niestety nie było mowy o normalnym dożywieniu organizmu. Przy wadze 33 kilo byłam karmiona dożołądkowo przez sondę. Jednak i tam lekarze, psycholodzy, dietetycy traktowali dziewczęta jak kaczki do utuczenia. Wypis ze szpitala był moją własną decyzją, brakowało mi indywidualnego podejścia do mojej osoby jak i do każdej z pacjentek. Po moim wyjściu z kliniki załamani rodzice spędzili całą noc poszukując innego sposobu na pomoc. I tak mama natknęła się na Centrum treningu osobistego i dietetyki EGO. Wróciliśmy do Warszawy i już po pierwszej wizycie wraz z rodzicami wiedzieliśmy, że trafiliśmy na odpowiedni trop. Po badaniu składu ciała dowiedzieliśmy się jakie błędy popełniali wszyscy lekarze, którzy dotychczas mnie doglądali. Potworne odwodnienie, brak mięśni, jednym słowem całkowite wycieńczenie.
Pani Ania uratowała mi życie stopniowo ucząc jeść i nie bać się jeść. Dziś jest dla mnie autorytetem, a także wybawcą. Wraz z całą rodziną dziękujemy Bogu, że postawił na naszej drodze Panią Annę, która uratowała mi życie. Mimo, że moja psychika nie jest całkowicie wyleczona to jednak mając Panią Anie przy sobie, będąc pod jej okiem, wiem że jestem bezpieczna i czekam na dzień kiedy z całkowitym przekonaniem powiem "Jestem zdrowa".

Podsumowując polecam wizyty i współprace z Panią Anią dla wszystkich, którzy CHCĄ PRZYTYĆ, SCHUDNĄĆ czy też po prostu ODNOWIĆ SWOJĄ WITALNOŚĆ, SIŁY i nauczyć się DBAĆ O SIEBIE tak, aby żyć długo i zdrowo! Wskazówki Pani Ani są bezcenne nawet dla tych, którzy akceptują się w 100%!!!
Po wiedzy, którą otrzymałam przy okazji wizyt w centrum EGO, chciałabym wysłać tam każdego kto jest mi bliski, aby nauczył się szanować swoje ciało.

Dietetyk Kraśnik mgr Dorota Pietraszek-Bańka

Niepubliczny Zakład Opieki Stomatologicznej LASER-DENT