lekarz Inez Salwa

Dermatolog, Wenerolog

Poszedłem do tej pani z problemami skórnymi a ona stwierdziła, że nic się nie dzieje chociaż zmiany skórne były widoczne gołym okiem!!! Przepisała mi jakąś pożal się Boże maść, która nic mi nie dała, dalej mam problemy takie jakie miałem....

Pani doktor jest beznadziejna! Leczyłam się u niej 1,5 roku i widzę niewielkie efekty. Przepisywała mi mazidła zamiast antybiotyku. Robiła na mnie doświadczenia! Jest nieuprzejma, arogancka i przerywa w rozmowie z pacjentem. Nie polecam!

Najlepsza dermatolog! Serdecznie polecam

Najlepsza dermatolog! Serdecznie polecam

Bardzo miła,uprzejma Pani. Nie ma żadnego problemu z wizytami,nawet kazała mi raz zadzwonić gdybym miała nie zdąrzyć i spóźnić się,to poczeka dłużej w pracy-jeszcze mi się taki lekarz nie trafił ;)Jak najbardziej polecam!

Polecam!!!!!!!! Bardzo miła Pani i kompetentna. Odpowiada szczegółowo na wszystkie pytania zadane przez pacjenta jak i sama tłumaczy swoje uwagi. Leczenie zastosowane przez nią jest skuteczne. :)

Byłam już na dwóch wizytach. Mam duży problem z cerą i po zastosowaniu leków zaleconych przez panią dermatolog zauważyłam poprawę. Pani Salwa jest bardzo uprzejma i dokładnie wytłumaczyła mi stan mojej cery oraz sposób dalszego postepowania. Co prawda, moja skóra nie jest jeszcze taka jaką oczekiwałam, ale mam nadzieję, że jeszcze nie wszystko stracone. Polecam.

Polecam.

Lekarz bardzo kompetentny, leczy pacjenta a nie tylko objawy; Jeśli chodzi o sprawy organizacyjne - przychodzi do gabinetu przed czasem, co naprawdę rzadko się zdarza innym lekarzom;

Lekarz bardzo kompetentny, leczy pacjenta a nie tylko objawy;

Jak można być tak nie kompetentnym lekarzem? Pierwsza próba umówienia się - może będzie w niedzielę, proszę zadzwonić. Telefon w niedziele - nie wiem, o której będzie, a do pracy przyjdzie jutro, ale raczej nie zapewne dopiero we wtorek. Skoro jest takie podejście do umówienia się na wizytę to zapewne identyczne jest podejście do leczenia - olewatorskie. Nie polecam nikomu!!!!!!