dr Inez Szweryn-Czarnyszewicz

Cytolog, Ginekolog położnik

Moja pierwsza pani ginekolog, bardzo się bałam a okazało się że nie ma czego. Pani doktor była bardzo miła i subtelna. słyszałam że takie baranie może być bolesne, ale tutaj absolutnie takie nie było. Dziękuje, pozdrawiam, polecam.

Dr Inez Szewryn to bardzo dobry specjalista.Prowadziła i odbierała moją pierwszą ciążę, urodziłam zdrowego synka. Teraz ponownie jestem w ciąży, którą oczywiście prowadzi ten sam lekarz. Od początku wzbudziła moje zaufanie swoimi kompetencjami i indywidualnym podejściem do pacjentki.

Lepszej lekarki nie mogłam spotkać! Kompetentna, miła i zainteresowana pacjentką