Infekcje Drog Moczowych

Centrum Medicover Graniczna
Graniczna 54
40-018 Katowice

wizyta już od 170
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep MediStore
Pani doktor Kamila prowadziła moja ciąże od maja2019do listopada 2019 z całego serca polecam Ją! Dokładnie wyjaśnia wyniki badań, usg chętnie przeprowadza i omawia. Nikt nie zyskał u mnie takiego zaufania jak Pani Kamila, dzięki tej ginekolog jestem szczęśliwa mama od 13 listopada 2019r przez cc ! :) Jeśli kiedyś będzie nam dane drugie dziecko, to chętnie wrócę do najlepszej ginekolog Pani Kamili. Pozdrawiamy Mama Beata :) małego Arturka.
Opinia dodana przez: Beata
Wrocław Internista lekarz Maciej Bielicki

lekarz Maciej Bielicki

Internista

Centrum Medicover Tarasy Grabiszyńskie
Grabiszyńska 240
50-001 Grabiszyn, Wrocław

Konkretnie, uprzejmie i z kompleksowym podejściem
Nie spodziewałem się, ze ktoś tak szybko postawi diagnozę i poświęci mi czas żeby wytłumaczyć co jeszcze powinienem zrobić i zbadać żeby moje dolegliwości nie powracały Zawsze dostawałem tylko receptę
Cieszę się, ze udało mi się być leczonym przez doktora Bielickiego
Wielu sukcesów doktorze życzę
Szczecin Urolog lekarz Wojciech Bychawski

lekarz Wojciech Bychawski

Urolog, Chirurg ogólny

NZOZ URONEX (w przychodni MEDICA)
Traugutta 101
71-300 Szczecin

Uważam Pana Bychawskiego za lekarza godnego polecenia i potwierdzam poniższe opinie. Wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Można powiedzieć taki z krwi i kości. Mile tez zaskoczony jestem iż lekarz z taką wiedzą ( wymagającą czasu aby ją zdobyć ) jest obecny w internecie. Duży plus, bardzo duże podziękowania za sprawną diagnozę i dalszą część leczenia.
Opinia dodana przez: Mariusz
Warszawa Ginekolog położnik dr n. med. Alina Krychowska-Ćwikła

dr n. med. Alina Krychowska-Ćwikła

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Madalińskiego 57/10

wizyta już od 100
Pani Doktor prowadziła moją ciążę, jest sympatyczna, dowcipna a przy tym rzeczowa i kompetentna.Wszystkie wizyty wspominam bardzo dobrze, nie były stresujące, Pani Doktor wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na pytania,widać,że lubi swoją pracę i kontakt z pacjentkami.Gdy u mojej cioci wykryła zmianę,którą należało zoperować, to zapisała ją na operację na następny tydzień, a wszystko w ramach NFZ bez żadnych opłat.serdecznie polecam, od tej Pani Doktor wychodzi się z gabinetu z uśmiechem ...
Grudziądz Urolog dziecięcy dr n. med. Tomasz Hilger

dr n. med. Tomasz Hilger

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Zespół Poradni Specjalistycznych
Rydygiera 15/17
86-300 Grudziądz

Świetny specjalista i lekarz z powołania. Dzięki Panu Doktorowi nasza roczna córcia w mgnieniu oka doszła do siebie po operacji usunięcia nerki. Dał się także poznać jako przemily człowiek, dla którego milion pytan dociekliwych rodziców nie stanowił problemu:)
Dziękujemy!!
Opinia dodana przez: Magdalena Chmiel
Sopot Urolog lekarz Narcyz Kiejna

lekarz Narcyz Kiejna

Urolog

Medycyna Specjalistyczna Zakład Opieki Zdrowotnej
Grunwaldzka 36 A
81-754 Sopot

U Pana Doktora Kiejny wykonywałem zabieg plastyki napletka. Jak dla mnie to lekarz numer 1:)
Mimo wielkiego stresu przed, zabieg przeszedłem bez większej nerwówki. Doktor wzbudzający zaufanie wśród ludzi, widać że zna się na rzeczy a w połączeniu ze swoją asystentką zabieg to już zupełnie bezstresowa czynność:)
Nawet podczas leżenia na stole lekarz wraz z asystentką potrafią rozbawić tak, że całe napięcie i stres mijają bardzo szybko:)
Panie Doktorze bardzo ...
Opinia dodana przez: T....z
Kraków Ginekolog onkolog lek. med. Estera Kłosowicz

lek. med. Estera Kłosowicz

wizyta już od 60

Zespół policystycznych jajników - kiedy to usłyszałam zamarłam. Zawsze byłam zdrowa. Ciężko było nawet zarazić mnie przeziębieniem, a tu nagle takie coś. Poszłam na wizytę do doktor Estery. Ona już po chwili wyczuła mój nastrój i wiedziała jak do mnie podejść. W połowie wizyty byłam już uspokojona, a dzisiaj w trakcie leczenia czuję się nie tylko dobrze, ale także czuję, że opiekuje się mną ktoś komu zwyczajnie mogę zaufać.
Opinia dodana przez: Katarzyna
Gdańsk Dietetyk mgr Wiktoria  Kreft

mgr Wiktoria Kreft

Dietetyk

Sports-Med
Ul. Uphagena 28, 80-237
Wrzeszcz, Gdańsk

wizyta już od 150
Długo szukałam dietetyka w Trójmieście, szukałam głównie poprzez strony internetowe. Panią Wiktorię Kreft poleciła mi moja lekarka. Weszłam na strone Sports-Med, bardzo mi się podobała i były w niej zawarte logiczne informacje. To taka młoda osoba, a już ma takie ogromne doświadczenie w zawodzie. Pierwsza wizyta trwała godzinę i naprawdę była bardzo dokładna, Pani Wiktoria wypytała mnie na prawdę dokładnie o to co jem, o to dlaczego podjadam, jakie mam ...
Opinia dodana przez: Roksana
Kraków Ginekolog onkolog lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

wizyta już od 60
Doktor! Najpierw: dziękuję :) A teraz opis historii: Moja diagnoza to była endometrioza. Przez nią nie tylko czułam się źle, ale także nie mogłam zajść w wymarzoną ciążę. Doktor przeprowadziła zabieg laparoskopowy. Sprawdzała także drożność moich jajników. Dzisiaj nie tylko nie cierpię, ale także jestem w ciąży.
Opinia dodana przez: daria

lekarz Joanna Borzęcka - Klec