dr n. med. Inga Adamska

Pani doktor jest bardzo wrażliwą i empatyczną osobą która martwi się o swoich pacjentów. Cierpliwie tłumaczy jak dziecko powinno się rozwijać i też zna przyczyny alergii i zawsze wysłucha,bardzo dokładnie bada niemowle. Prawdziwy lekarz z połowania! Polecam serdecznie

Najlepszy pediatra jakiego poznałam. Pani doktor uratowała życie naszemu synkowi. Jest bardzo dociekliwa, inteligentna, poświęca bardzo dużo czasu swoim pacjentom a przy tym jest przesympatyczna! Jeszcze nie spotkałam tak zaangażowanego lekarza w leczenie swoich pacjentów.

Składamy najszczersze podziękowania Pani Doktor Indze Adamskiej za bezinteresowną, troskliwą i profesjonalną opiekę nad naszym synkiem Arkadiuszem, za życzliwość i ciepłe słowa. Życzymy Pani Doktor satysfakcji z zawodowych dokonań oraz wiele radości w życiu osobistym.

Bardzo kompetentna Pani Doktor ,bada bardzo dokładnie i najważniejsze stawia trafne diagnozy oraz zapisuje odpowiednie leki czego nie można powiedzieć o innych bydgoskich pediatrach .Nie chciałabym się dużo rozpisywać ale Pani Doktor jest godna polecenia !!!!!. Nie spotkałam jeszcze takiego lekarza który ma taka wiedzę i zapisuje takie trafione leki.

Lekarka pomogła nam znaleźć przyczynę alergii, miła, uprzejma, ma bardzo dobre podejście do dzieci.

Wzbudza zaufanie i poświęca sporo czasu najmniejszym pacjentom, badając dość wnikliwie.

pani doktor jest kompetentną osobą, bardzo sympatyczną ma dobre podejście do dzieci