dr Inga Peryt

Miałam do czynienia z Panią doktor w szpitalu na izbie przyjęć, gdy po 18 dniach od porodu dostałam bardzo silnych krwawień. Kiedy po krótce przedstawiłam jej objawy Pani dr nie potraktowała mnie poważnie, była b. niesympatyczna i kazała czekać pod gabinetem. Dopiero po interwencji męża ociągając się poszła po lekarza z oddziału. Podczas badania polała się krew, lekarz stwierdził, że macica jest pełna skrzepów i kwalifikuję sie jeszcze dziś do zabiegu. Dopiero wtedy sie przejęła. Podczas pobierania krwi do analiz wykazała sie brakiem kompetencji, stwierdziła że mam za cienkie żyły bo krew nie płynie, w tym momencie krew prysnęła zalewając mi ubranie a Pani dr zaczęły trząść się ręce. Kiedy leżałam potem na oddziale pielęgniarka wytłumaczyła mi, iż był to wynik odwodnienia (zapadają się wtedy żyły), ale Pani dr najwidoczniej takich rzeczy nie wie! Wenflon który mi założyła był w środku tak zgięty, że trzeba było go wymienić!
Nikomu nie życzę spotkania z tą lekarką zwłaszcza w sytuacji gdy coć się dzieje i potrzeba fachowej interwencji. NIEKOMPETENCJA tej dr dostarczyła mi tylko niepotrzebnych przeżyć i nerwów!

Byłam u dr Peryt na 3 wizytach i jestem bardzo zadowolona. Sympatyczna i kompetentna.

Sympatyczna i konkretna osoba. Nie zgodzę się z opinią wypisywania zwolnień. Strasznie źle znoszę pierwszy trymestr ciąży i Dr. Peryt wypisała mi już dwa zwolnienia, bez żadnego problemu (nie odczułam też żeby nie chciała tego robić). Jest przyjemna, tłumaczy co trzeba. Rzeczywiście ma trochę osobowość służbistki, ale to jest lekarz...ma badać/leczyć a nie ćwierkać. Ja odbieram to za profesjonalizm.

byłam na wizycie u pani doktor niestety nie spełniła moich oczekiwań,nie wyjaśniała moich wątpliwości do końca,niezbyt sympatyczna raczej służbistka i zdecydowanie nie chce wypisywać zwolnień lekarskich ciężarnym,odradzam