Internista

Centrum Medicover Szczecin
Malczewskiego 26
71-612 Szczecin

wizyta już od 170
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep MediStore
Bardzo dobry lekarz , fantastyczny i ciepły człowiek. Wizyta na wysokim poziomie . Pan doktor cierpliwie wysłuchał, szczegółowo przeprowadził wywiad odnośnie dolegliwości, przebytych chorób oraz chorób w rodzinie . Gastroskopia również przeprowadzona " bezbolesnie " chociaż do przyjemnych nie należy. Szczerze polecam Pana doktora Majewskiego
Lublin Internista dr n. med. Marek Derkacz

dr n. med. Marek Derkacz

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin
Sławinek, Lublin

wizyta już od 250
Byłam jednym z ostatnich w tym dniu pacjentów. Pan Doktor przyjmował od samego rana, obawiałam się więc bardziej Jego niż własnego zmęczenia. W międzyczasie obserwowałam osoby wychodzące z gabinetu, poruszone poświęconym im czasem, wnikliwością i serdecznością lekarza.
W drzwiach powitał mnie ktoś bardzo przyjazny i ciepły, kto zdawał się czekać tam na mnie od zawsze, a ja, po latach błądzenia po gabinetach różnych lekarzy, poznałam Go od razu ...
Opinia dodana przez: Anna
Kraków Internista dr n. med. Grzegorz Sokołowski

dr n. med. Grzegorz Sokołowski

wizyta już od 150
Bardzo dobry miły z dużym doświadczeniem i z sercem podchodzącym do pacjenta lekarz.Gorąco polecam .
Opinia dodana przez: Barbara O. z N.Sącza
Sosnowiec Internista dr hab. n. med. Maciej Kaźmierski

dr hab. n. med. Maciej Kaźmierski

Kardiolog, Internista

Gabinet Kardiologiczny- Maciej Kaźmierski
Aleja Zwycięstwa 8
Sosnowiec

Lekarz doskonały. Od wielu lat się u niego lecze. Natomiast pielęgniarki jakieś nieporozumienie. Niemiłe. Opryskliwe. Wręcz chamskie. W gabinecie prywatnym Panie powinny być mile, uprzejme i z sercem na dłoni. Oby Pan doktor jakoś zareagował, bo aż nieprzyjemnie się tam przychodzi. Gdyby nie jego osoba w życiu bym tutaj nie przychodziła.
Opinia dodana przez: Monika
Wrocław Internista lekarz Maciej Bielicki

lekarz Maciej Bielicki

Internista

Centrum Medicover Tarasy Grabiszyńskie
Grabiszyńska 240
50-001 Grabiszyn, Wrocław

Konkretnie, uprzejmie i z kompleksowym podejściem
Nie spodziewałem się, ze ktoś tak szybko postawi diagnozę i poświęci mi czas żeby wytłumaczyć co jeszcze powinienem zrobić i zbadać żeby moje dolegliwości nie powracały Zawsze dostawałem tylko receptę
Cieszę się, ze udało mi się być leczonym przez doktora Bielickiego
Wielu sukcesów doktorze życzę
Kraków Internista dr n. med. Aleksander Kwater

dr n. med. Aleksander Kwater

USG Doppler, Internista

wizyta już od 120
Dużo osob pisało już tutaj, że doktor Kwater bardzo ładnie tłumaczy wszystko pacjentom. Podpisuję się pod tym rękami i nogami. Ktoś mógłby się zaśmiać, ale mi naprawdę była potrzebna mini lekcja biologii, abym poczuła się pewniej i wiedziała jak będzie wyglądało nasze leczenie. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Dorota Strzałkowska

Kardiolog, Internista

PREMIUM Gabinety Lekarskie
Kijowska 15
Katowice

Pani doktor jest lekarzem, który posiada dar służenia sobą, swoim czasem, swoją uwagą drugiemu człowiekowi – posiada tak wiele empatii dla drugiego człowieka, współczucia dla chorego, wrażliwości na cudze cierpienie, jest pozbawiona - tak często występującego - egoizmu, a jednocześnie posiada ogromną, nie ……przeogromną wiedzę. – jest lekarzem z „prawdziwego zdarzenia” . Wśród wielu lekarzy znaleźć można takie jednostki, gdyż powszechna postawa jest, niestety, zupełnie inna. Godna polecenia.
Opinia dodana przez: Joanna
Kraków Internista lek. med. Edyta Sekuła

lek. med. Edyta Sekuła

Internista, Dietetyk

wizyta już od 100
Obawialam sie, ze efektow nie bedzie, jak przy kazdej poprzedniej diecie. A tu... Pierwsze 7 kilo za nami, a będzie i dwa razy tyle! Bardzo polecam tą Panią :)
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Vitaliy Ukhov