Internista Bielsko

BIELSKO-BIAŁA
Bielsko-Biała

Doktor S. Jakubiec leczy mnie i moją rodzinę od kilku lat i uważam ,że jest jednym z lepszych internistów.Moja Mama właśnie jemu zawdzięcza ustabilizowanie wysokiego ciśnienia i poziomu cukru.Polecam.

ul.Traugutta Bielsko-Biała
43-300 Bielsko-Biała

Najgorsza lekarka z która miałam okazję się spotkać.

- niekontaktowa (totalnie małomówna)
Zapytała z czym przychodzę po czym po moim wywodzie co dolega nie dowiedziałam sie od niej niczego

- nie stawia diagnozy
Nie określa co sie dzieje, niczego nie tłumaczy.

- w milczeniu wypisuje receptę nie mówiąc co dolega, co przepisuje i jak stosować

Po tym jak lekarka wręczyła mi receptę ...

Najgorsza lekarka z która miałam okazję się spotkać.

- niekontaktowa (totalnie małomówna)

- nie stawia diagnozy
Nie określa co sie dzieje, niczego nie tłumaczy.

Po tym jak lekarka wręczyła mi receptę przeglądnęłam co wypisała i sama wydusiłam od niej czy to co mi daje to antybiotyk - odpowiedziała "tak, antybiotyk."
Nie dowiedziałam sie ile razy dziennie w jakich odstępach czasowych - zero informacji.

- L4 z wielka łaska wypisane na... 1 dzień

Kolejna informacja która wydusiłam od pani Urszuli to czy dostanę L4, odpowiedz "po l4 do rejestracji".

Udałam sie do rejestracji a Pani ze zdziwieniem "to Pani ma L4 tylko na dzien dzisiejszy??". Powiedziałam ze nie uzyskałam żadnych informacji od doktor, dostałam antybiotyk na nie wiem ile dni ale na pewno nie na 1dzien... kompletnie nie polecam, pani Urszula Witowska powinna zmienić profesję, bo do kontaktu z pacjentem sie nie nadaje.

Opinia dodana przez: Katarzyna

Poradnia Alergologicznan