Internista Gniezno

Poradnia Medycyny Rodzinnej AMICOR
Roosevelta 90F
62-200 Gniezno

Polecam !!! Jestem Bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora. Rzetelna pomoc, pan doktor pomógł nie tylko mi ale tez moim bliskim.
Opinia dodana przez: Dorata

ul. Leona Barciszewskiego 12
62-200 Gniezno

MIAŁAM NADCZYNNOŚĆ TARCZYCY. BYŁAM WCZEŚNIEJ U TRZECH LEKARZY, KTÓRZY NIE POTRAFILI MI POMÓC. DZIĘKI PANI DOKTOR MÓJ STAN JEST DUŻO LEPSZY, ZGŁASZAM SIĘ REGULARNIE NA KONTROLE CO PÓŁ ROKU. BARDZO KOMPETENTNA PANI DOKTOR, ZNA SIĘ NA RZECZY.

"MEDICUS" Witkowo, ul. Wiejska
Sadowa 22
62-200 Gniezno

Bardzo dobry lekarz polecam ,troskliwy dokładny wizyta u tego lekarza uspakaja skołatane nerwy .Na prawdę godny polecenia.

lekarz Andrzej Jóźwiak

Psychiatra, Internista

Roosevelta 66
Gniezno

świetny specjalista, konkretny, miły, ma dobry kontakt z osobami starszymi

Krótka 6 lok. 5
62-200 Gniezno

Lekarz z dobrym podejściem, kompetentny. Osoba która narzeka na zalewanie mieszkania w Poznaniu, pomyliła chyba fora... :-D
Opinia dodana przez: Paulina

Myśliwiecka 4a lok. 2
62-200 Gniezno

trafilam na tego lekarza zimá 2011,przyjmowal mnie w izbie przyjéc wágrowieckiego szpitala,trafilam tam z silnymi dolegliwosciami neurologicznymi wymagajácymi pozostawiennia na obserwacji bádz tez przewiezienia do innego szpitala na szybká diagnostyké glowy.TO jak potraktowal mnie ten czlowiek przechodzi wszelkie granice,weterynarz lepiej traktuje mojego psa niz on podszedl do mnie-do czlowieka w potrzebie.NIE ZBADAL MNIE,SIEDZIAL TYLEM DO MNIE,A JA SIEDZIALAM Z ZABURZENIAMI ROWNOWAGI I ODCZUCIEM DRETWIENIA TWARZY,A ON WYPISYWAL SOBIE COS W ...

Asnyka 2
62-200 Gniezno

Jest kompetentna w swojej specjalizacji .dobrze i zrozumiale wytłumaczy chorobę oraz metody jej leczenia - w szczególności
w sposób zrozumiały dla pacjenta przekazuje wiedzę na temat choroby -cukrzyca - jak z nią żyć ,jak się odżywiać .Nie rozumiem poprzedniego komentarza którym opisuje się Panią doktor jako osobę zarozumiałą -ja tego nie odczułam = polecam leczenie u Pani doktor .

Centrum Medyczne Hipokrates
Jabłoniowa 23 Gniezno
62-200 Gniezno

pacjent nie ma nic do gadania,nie liczy się z jego obawami,postępuje wbrew jego woli,narażając na niepotrzebny stres i cierpienie.
Opinia dodana przez: pacjent

ul. Roosevelta 44