Internista Kraśnik

lekarz Urszula Bryczek

Lekarz rodzinny, Internista

Aleja Młodości 159
23-210 Kraśnik

Do dziś nie miałam zastrzeżeń do Pani dr chociaż inni narzekali. Jednak to jak dziś potraktowała mnie i innych pacjentów woła o pomstę... A mianowicie pani dr najpierw odesłała do domu pacjentów, którzy byli zarejestrowani po raz 1 nastepnie o godz 12.30 oznajmiła mi i 3 osobom, ktore czekały od rana, że nas nie przyjmie bo idzie na oddział i juz nie wróci... Ja się pytam po co jest zapisywanie ...
Opinia dodana przez: Gosia£

lekarz Zofia Petruczynik

23-200 Kraśnik

Zdecydowanie nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lekarz Maryla Gil

Reja 13
23-200 Kraśnik

Mila,sympatyczna,poświęca duzo czasu pacjentom, wspaniała osoba! Kompetentna. Wszystko tłumaczy, podchodź do pacjenta z sercem

lekarz Dorota Łyszczarz

Internista, Endokrynolog

Kraśnik filia nr 5
Narutowicza 1/10
23-200 Kraśnik

Bardzo miła, uprzejma i kompetentna. Mam do niej zaufanie. Skromna. Atmosfera wizyty pełna szacunku do pacjenta.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Jolanta Rucińska

ulica Urzędowska 127
23-200 Kraśnik

Lekarz godny polecenia, ale UWAGA na skurwy**na sąsiada , który dzwoni na policję jak stanie się w ich wspólnym wjeździe, oczywiście dla niego nadal przejezdnym. Wizyta trwała 10 minut, zamiast 90 zł kosztowała 390 zł.
Pani polecam jakaś umowę z sąsiadem lub parking dla klientów.

Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Agnieszka Wolak

23-200 Kraśnik

Lekarz który uważa z góry pacjenta za intruza,nie powinien pracować w przychodni rodzinnej.Lekarka która nie ma czasu na wysłuchanie grzecznego pytania winna przyjmować tylko na swoim podwórku.

lekarz Wioletta Kudła

23-200 Kraśnik

W czasie mojej wizyty (całość max 10 minut) 2 razy dzwoniła w sprawach zwiazanych z posiedzeniem rady miasta (jest radną).Nie potrafi się skupić na problemie pacjenta, bo zachowuje się tak jakby nie do końca go słuchała. Leczenie zaczęłam więc u innego lekarza, bo zalecone środki przeciwbólowe nie na długo się zdały.

lekarz Edyta Słodkowska

23-200 Kraśnik

Ta Panią trzeba omijać z daleka. Nieprzyjemna, mało kompetentna, bezczelna, nie potrafi zdiagnozować prawidłowo pacjenta.

lekarz Teresa Hałabiś

Reumatolog, Internista

Jagiellońska 53
23-200 Kraśnik

Beznadziejny lekarz, bezczelny i chamski. Nie szanuje pacjenta, nie słucha co sie do niej mówi. Nie polecam!!!!!!!!

lekarz Małgorzata Skrzyńska

Kardiolog, Internista

Przyzakładowa Przychodnia Rehabilitacyjna przy Spółdzielni Inwalidów "Jedność"
Niepodległości 10
23-210 Kraśnik

Arogancka i niesympatyczna pani doktor, zero wytłumaczenia o chorobie i sposobie leczenia, bez podarunku ani rusz

Interniści w mieście Kraśnik