Internista Legnica

lekarz Adam Tarapata

Okrzei 4/6
59-220 Legnica

Cierpliwy i dokładny. Bardzo dobrze tłumaczy zdiagnozowane schorzenia i przebieg leczenia pacjenta. Polecam
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Krzysztof Forgacz

Internista, Onkolog

Stacja Dializ
Iwaszkiewicza 5.
59-220 Legnica

Bardzo dobry i wrażliwy na ludzkie cierpienie lekarz. Jestem pacjentką Pana Doktora i zawsze mogę na niego liczyć. Podczas chemioterapi dostałam zapalenia oskrzeli. Po kontakcie z Panem doktorem natychmiast kazał mi zgłosić się u niego. Zalecił badania i prześwietlenie klatki piersiowej. Po tym już widać, że martwi się o swoich pacjentów i zawsze można na nim polegać.
Szczerze pozdrawiam i polecam Pana Doktora wszystkim pacjentom.
Pacjentka z Legnicy
Opinia dodana przez: Legniczanka

lekarz Wojciech Siwicki

Internista, Diabetolog

Legnica

Choruję na cukrzycę typu II od 6 lat.Dotychczas leczyli mnie tzw lekarze rodzinni - efekt opłakany!
Doktor Siwicki zajął się mną, ustalił leki dodał insulinę i cukry mam wręcz piękne!
Podziękowania dla dr i gorące polecenie dla innych cukrzyków!

lekarz Nagi Abod

Tatarska 9/6
59-220 Legnica

Sympatyczny,uprzejmy ,bardzo wnikliwie analizuje choroby, poswieca czas dla pacjeta ile jest potrzeba
Stawia trafne diagnozy godny polecenia. Bardzo szkoda, ze niema wiecej takich lekarzy
byloby mniej negatywnych opini na sluzbe zdrowia

lekarz Jolanta Kiełkowicz

Internista, Kardiolog

Baczyńskiego 4 / 5
Legnica

Moja opinia jest neutralna. Pani doktor uprzejma, wykonała echo serca. Nie mam zastrzeżeń z racji jej wykonywanych czynności.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Elżbieta Górska

Reumatolog, Internista

Chojnowska 13 lok. 2
59-220 Legnica

Pierwsza prywatna wizyta Pani doktor przeprowadza wywiad i bez zlecania żadnych podstawowych badań stwierdza że mam RZS.Następnie otrzymuję blokady w stopy i kolana ( za które oczywiście dodatkowo się płaci) i przepisuje mi sterydy .Oczywiście czuję się lepiej no bo kto by się nie czuł po takiej dawce.Przy kolejnej wizycie znów blokady i stwierdzenie że pewnie mam ropę w migdałach i czy nie pójdę do laryngologa na konsultację (otrzymuję adres ...
Opinia dodana przez: agata

lekarz Beata Darska-Nykiel

Internista, Onkolog

Ośrodek Diagnostyki Onkologicznej
ulica Andersa 4
59-220 Legnica

Zniszczyła mi zdrowie plany marzenia wlała mi chemię bez wywiadu poraziła mi cały organizm jestem w ogromnym cierpieniu morfina nie działa życzę jej takiego samego cierpienia jakie mi zadała pseudolekarz bez wiedzy i znajomości ludzkiego ciała
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Rafał Sudoł

Pogotowie Ratunkowe w Legnicy
ulica Dworcowa 7
59-220 Legnica

Raczej nie polecam tego pana , . to nie jest lekarz z powołania .............................................................................................................................

Grażyna Nadolna

Internista

Niepubliczny Zaklad Opieki Zdrowotnej Poradnie Specjalistyczne "ALL-MED"
Wojska Polskiego 4/1
59-220 Legnica

Brak słów na ten brak wiedzy i doświadczenia. Przypisuje nowotwory ludziom, przyprawiając ogromny stres.

lekarz Mirosław Mazurski

Pogotowie Ratunkowe w Legnicy