Internista Leszno

lekarz Katarzyna, Gajda

Internista, Endokrynolog

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Dawno nie spotkałam tak aroganckiego i chamowatego lekarza. Od samego wejścia Pani uraczyła mnie swoim złym humorem. Nie obyło się bez uwag wypowiedzianych pod nosem, które były zupełnie nie na miejscu z jej strony. Miła, sympatyczna i empatyczna - tego o tej pani zdecydowanie powiedzieć nie można. Zmarnowany czas i zmarnowane pieniądze. Wizyta była prywatna i wyszłam z tym z czym przyszłam. To była moja druga wizyta. Myślałam wcześniej, że ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Grażyna Kordek-Muszyńska

Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Medycyny Rodzinnej "MEDEOR" sp.z o.o
64-100 Leszno

Wydaje bardzo latwo zwolnienia lekarskie. Symulatorzy chorób tam leca Szczególnie mlodzi.?????????????????????????????????????????????????????
Opinia dodana przez: jerzy

lekarz Mariusz Truszczyński

Kardiolog, Internista

ul. Jana Kiepury
64-100 Leszno

Wspaniały lekarz . Bardzo dokładny, delikatny. Pan doktor ma cudowne podejście do pacjenta . Potrafi niesamowicie uspokoić i zmniejszyć stres chorego przed badaniem. Badanie echokardiografii przezprzełykowej Pan doktor wykonuje perfekcyjnie !!! Chciałabym aby wszyscy lekarze w Polsce byli tak profesjonalni i tak delikatni jak Pan doktor Mariusz Truszczyński. Mimo odległości z Poznania do Drawska Pomorskiego cieszę się, że pojechałam do Pana doktora tak daleko. Bardzo dziękuję Panu doktorowi za profesjnalnie ...
Opinia dodana przez: Justyna.T

lekarz Renata Gralec

ul. Tuwima 16/7
05-084 Leszno

Cierpliwa i miła. Zawsze doradzi. Duża wiedza i trafność w identyfikowaniu i sposobie leczenia chorób. Pani Doktor pomogla mi wiele razy. Polecam.

lekarz Lidia Dymalska-Kubasik

Endokrynolog, USG

Przychodnia Medycyny Rodzinnej "SKARBOWA" Sp. z o.o.
ulica Skarbowa 3
64-100 Leszno

Znam Panią Doktor od wielu lat. Jest znakomitym lekarzem, o wysokiej kulturze osobistej. Pani Doktor przyjmuje obecnie w nowym, doskonale wyposażonym gabinecie; wykonuje również badania usg. Doktor Lidia Kubasik jest kompetentna i rzeczowa. Bardzo polecam.

lekarz Andrzej Świderski

Nefrolog, Internista

64-100 Leszno

świetny specjalista, kompetentny, zajmuje się pacjentem kompleksowo,bardzo uprzejmy,wizyta przebiega bezstresowo,

lekarz Michał Machoy

64-100 Leszno

lekarz z ogromna wiedza i intuicją lekarską! juz w drzwiach potrafi rozpoznać symulanta i nie kryje swojej opinii - dlatego często spotkac mozna krytyke skierowana w jego stronę. jest besposredni - bardzo dobrze!

lekarz Romana Zachwieja

Lekarz rodzinny, Internista

Na Skarpie 31
64-100 Leszczynko, Leszno

lekarz na miarę 21 wieku komputer i w nim wszystkie schorzenia danego pacjenta to inny rodzaj rengena.Recepty są drukowane a my rozmawiamy.Chodzimy tam z calą rodziną a że jestem wiekowa to i wnuczki już poznały panią lekarz i są bardzo zadowolone więcej takich lekarzy pierwszego kontaktu pozdrawiam Stanisława O.

lekarz Grzegorz Głuszak

Internista, Reumatolog

Traugutta 20
64-100 Leszno

Nie polecam próbuje czegoś dokonać co jest niemożliwe ....ludzie nie dawajcie sobie w żadnym przypadku nastawiać kręgów , próbował mi to dokonać miałam wrócić drugi raz a trafiłam na neurologię z silnym bólem głowy dzięki niemu próbował nastawić zwyrodnienie połamał by mnie i być może wózek a może jeszcze gorzej to leczy się neurologicznie .To mój przypadek a siostrę przez niego czeka poważna operacja wymiany dysku na sztuczny neurochirurg ma ...
Opinia dodana przez: maria0047

lekarz Jagoda Raulinajtys

Pulmonolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Hospicjum Domowe"
Sobieskiego 1.
64-100 Leszno

Fantastyczny lekarz. Trafne diagnozy nawet przy innych dolegliwościach pacjenta. Nie spieszy się, spokojnie wyjaśnia i informuje pacjenta. Ponadto ciepła osoba. Pozytywna opinia o Pani doktor potwierdza się w rozmowach z innymi pacjentami. Polecam.
Opinia dodana przez: Maria

Interniści w Lesznie