Internista Łódź

Lekarz rodzinny, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Lekarzy Rodzinnych Vitaplus
ulica Lumumby 3
90-927 Łódź

Leczę się u Pani Doktor właściwie od urodzenia (20 lat) i nigdy się nie zawiodłem. Tak jak już wcześniej ktoś napisał, Pani Doktor posiada kompleksową wiedzę, a gdy nie jest czegoś pewna, to kieruje do specjalistów w celu dodatkowych badań i zawsze trafnie ich wybiera (nie trzeba chodzić od jednego do drugiego, bo ktoś nie ma pojęcia co może mi dolegać). Zresztą co o niej najlepiej świadczy, to za każdym ...
Opinia dodana przez: Wojciech

dr n. med. Marek Maciejewski

Internista, Kardiolog

Wierzbowa 6 lok. 26
91-426 Łódź

bardzo dobry, uprzejmy a przede wszystkim kompetentny. może szkoda, że nie wykopnuje na miejscu badania ekg, ale to chyba nie jest w dzisiejszym czasie problem.
Pani doktor to przede wszystkim wspaniały człowiek. Byłaby bardzo dobrym geriatrą. Pomaga chorym i robi wszystko, aby ulżyć ich cierpieniom. Polecam Panią doktor z całego serca.
Opinia dodana przez: irena

dr n. med. Piotr Winiecki

Internista, Ginekolog

MULTIMED
Rzgowska 74/4a
93-160 Łódź

Świetny lekarz, fachowiec. W zasadzie nie powinienem go chwalić tutaj bo będę musiał czekać jeszcze w większych kolejkach

dr n. med. Ewa Piechota

Centrum Leczenia Chorób Płuć

Łódź

To wspaniały lekarz jakich mało. Nie poddająca się jeśli nie pomoże pacjentowi. Dzięki niej żyje moja Mama. Nikt nie chciał już mi pomóc, wszyscy rozkładali bezradnie ręce. A Pani Doktor dotąd walczyła o moją Mamę aż znalazła źródło jej choroby. Nie ma słów które wystarczą by opisać poświęcenie dla pacjenta tej lekarki.
Opinia dodana przez: Morawska

dr n. med. Marek Waliszek

Kardiolog, Internista

Gabinety Lekarzy Specjalistów SALVE
Łódź ul. Andrzeja Struga 3
90-420 Łódź

Lekarz o dużych kompleksach , nie przyjazny dla pacjenta w moim odczuciu t.z. ŚWIĘTA KROWA- wszyscy nic nie wiedzą tylko on wie wszystko
Opinia dodana przez: Darek

lekarz Akram Haj Khalil

Kaczeńcowa 6
91-214 Łódź

„Jestem bardzo zadowolona . Rozmowa z panem doktorem była wyjątkowo konkretna. Szczerze mówiąc, nigdy wcześniej, również podczas wizyt prywatnych, nie spotkałam się z tak szczegółowym wywiadem. Pan doktor wytłumaczył mi wiele kwestii, zlecił dodatkowe, niezbędne badania, dokładnie uzasadniając cel ich wykonania. Po wizycie, mam poczucie i nadzieję, że trafiłam na specjalistę, który wie, jaką drogą należy dojść do właściwej diagnozy. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: h j

lekarz Michał Stawicki

Internista, Gastrolog

III Szpital Miejski im. dr Karola Jonschera
ul. Milionowa 14
93-113 Łódź

Kilku gastrologów nie trafnie diagnozowało. Choroba: stan biegunkowy wielopostaciowy o krańcowych natężeniach. Metodologia dr-a Michała Stawickiego

Dorota Obraniak

Internista, Lekarz rodzinny

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska
Łódź

Ja ją po prostu kocham, za to jakim jest lekarzem, człowiekiem, godna polecenia. Cały czas pomaga mi w prowadzeniu mojej choroby i naprawia błędy innych lekarzy. Jest lekarzem z powołania i nie leci na kasę jak to obecnie jest praktykowane.
Opinia dodana przez: DOROTA

lekarz Marek Zakosztowicz

NZOZ Medax-Pomoc Doraźna
Zielona 29/Felińskiego 7
90-602 Łódź

Szukam Pana p doktorze , jest Pan jedynym lekarzem do którego mam i będę miała zaufanie.
Jak do tej pory nie mogę znaleźć , takiego lekarza jak Pan doktorze , który trafnie oceni chorobę a także leczenie , nie mówiąc już o tym , że potrafi Pan pomóc pacjentowi
Drodzy Państwo z czystym sumieniem i z całego serca polecam P dr.MARKA ZAKOSZTOWICZA
POZDRAWIAM
Opinia dodana przez: Eugenia Markowska - Kaczmarek