Internista Łódź

dr n. med. Agnieszka Bała

Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź

PANI DOKTOR Z PRAWDZIWEGO POWOŁANIA!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPER SPECJALISTA, PRZEMIŁA, TRAFNIE STAWIA DIAGNOZĘ.

lekarz Dorota Fijałkowska

Internista, Lekarz rodzinny

Łódź

Pani Doktor bardzo niemiła, niezadowolona z dyżuru nocnego, co skutkowało nieprzyjemna rozmowa. Co do spraw formalnych takich jak przepisanie recepty, wytłumaczenia dawkowania oraz samego badania nie mam zastrzeżeń.

dr n. med. Robert Błaszczak

Internista, Wizyty domowe

Medical Magnus Clinic
ul. Mikołaja Kopernika 38
90-553 Łódź

Lekarz-Człowiek o wielkim SERCU i z prawdziwego powołania. Taki lekarz to prawdziwy SKARB...to jak los wygrany na loterii "życia" Polecam P. Doktora wszystkim ,którzy mają pod opieką nie tylko rodzica ale osobę starszą .Mogą z zaufaniem powierzyć ich dalsze losy w ręce pana doktora , ktory poświęca czas nie tylko pacjentowi ale spokojnie potrafi odpowiedzieć rodzinie na każde nurtujące ją pytanie. Jego bezinteresowne oddanie powinno być przykładem dla wszystkich....
Opinia dodana przez: Aleksandra O.

lekarz Krzysztof Pabich

NZOZ OLMED
H.Brodatego 2
92-413 Łódź

Bardzo wnikliwy lekarz. Ma gromny szacunek do osób w podeszłym wieku. Zleca badania. Analizuje historie chorób i modyfikuje leczenie. Godny polecenia!
Opinia dodana przez: Iwona Szmigiel

lekarz Bogdan Łopaciński

Lekarz medycyny pracy, Internista

Głogowa 17A
91-479 Łódź

Pan Doktor jest niezwykle kompetentnym lekarzem. Poznałem go przez Luxmed.
Świetne rozpoznania choroby, ujmująca empatia, właściwe leczenie. Niczego nie bagatelizuje u pacjenta, bardzo szybko reaguje kierując na specjalistyczne badania.
Bardzo pomógł mi przy Covidzie.
Opinia dodana przez: Marek Kołodziejczyk

lekarz Zbigniew Jakubowski

Przychodnia
Rzgowska 170
93-311 Łódź

Bardzo dobry lekarz.Trafne diagnozy i leki.Nie traktuje pacjenta przedmiotowo,wytłumaczy i pokieruje
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Jacek Pawlak

Potulna 3
93-319 Łódź

Super Lekarz.Trafiłam do Niego przez przypadek i od tej pory nie chodzę do żadnego innego już od lat.Rewelacyjny w stawianiu diagnozy i sposobie leczanie.Miałam problemy z kręgosłupem.Do Jego gabinetu ledwie co się doczłapałam(z powodu bólu w odcinku lędźwiowym) ,a wyszłąm zupełnie jak nowo narodzona. POLECAM
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Alina Mosieniak-Bartczak

Przychodnia im.Św.Teresy
Wólczańska 167 m 34
90-530 Łódź

Wspaniały lekarz znający się na swojej pracy, życzliwy człowiek, zawsze poświęci pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, nie "oszczedza" na badaniach i skierowaniach do specjalistów,na każdej wizycie bada ciśnienie. Do Pani Doktor trafiliśmy przez przypadek gdy u męża co 2-3 tygodnie występowała wysoka temperatura a lekarze z innej przychodni na Teofilowie twierdzili że nic mu nie jest. Pani Doktor zajęła się mężem od pierwszej wizyty, leciała kilkanascie badań, była dociekliwy i ...
Opinia dodana przez: Marzena

dr n. med. Konrad Wąsikowski

Internista, Kardiolog

Łódź

Profesjonalista z ogromnym doswiadczeniem!
Wykazal sie ogromna cierpliwoscia w stosunku do mnie.Serdecznie polecam.

Alina Sumińska

Internista, Lekarz rodzinny

Gabinety lekarzy rodzinnych
al. Piłsudskiego 155 (NZOZ)
92-332 Łódź

Pani dr jest osobą z prawdziwym powołaniem i dużą wiedzą. Zawsze starannie podchodzi do problemów zdrowotnych pacjenta. Jak dotychczas Jej diagnozy były trafne, a zaordynowane leki skuteczne. Gdyby wszyscy tak skrupulatnie traktowali problemy zdrowotne swoich pacjentów, to choroby nawet te przewlekłe i uciążliwe, nie byłyby takim życiowym obciążeniem.
Opinia dodana przez: J. M.

Interniści w Łodzi