Internista Łódź

lekarz Michał Borkowski

Medicover

Łódź

Lekarz do bólu konsekwentny w działaniu. Nie ma zaskakujących pomysłów typu: nie pomogła witamina C, to spróbujmy kuracji z witaminą D. Doskonale wie jakie badania zlecić, czego nie można powiedzieć o innych medykach szastających na prawo i lewo skierowaniami. Leczenie wprowadza tylko wtedy, gdy jest na 100% pewny swojej diagnozy. Jeden z lepszych lekarzy jakich do tej pory odwiedziłem.

dr Elżbieta Wiszniewska-Gauer

Gabinet Internistyczny Akademia Opieki
Łódź.ul Adwokacka 7/13
91-312 Łódź

bardzo niemila, niesympatyczna, nie i jeszcze raz nie.. na samym poczatku odechcialo sie jakiejkolwiek rozmowy, rece opadaja
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Maria Dubert-Guziak

Internista, Pediatra

Przychodnia
BRATERSKA 25
93-563 Łódź

Podzielam opinię innych, że jest to strasznie opryskliwa kobieta. Miałam przyjemność być raz na wizycie i powiedziałam nigdy więcej do tej kobiety nie pójdę. Wizyta trwała aż 2 minuty z czego tylko zajrzała w gardło i wypisała receptę. Na zwolnienie kręciła nosem i była bardzo nie miła. Pojechałam po wizycie do lekarza pracowego. Była to moja pierwsza wizyta jak i u dr Guziak. Ten lekarz przeprowadził ze mna wywiad aby ...

lekarz Jadwiga Indelak

ulica Kusocińskiego 4/18
94-004 Łódź

Pani doktor już na początku wizyty wzbudziła moje zaufanie. Posiada ogromną wiedzę. Jest bardzo serdecznie nastawiona do pacjenta i co najważniejsze poświęca mu tyle czasu ile potrzeba, a to w obecnych czasach jest rzadkością. Następnym razem na pewno skorzystam z jej usług.

dr n. med. Piotr Lenczewski

Kardiolog, Internista

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

Pan doktor P.Lenczewski jest wspanialym lekarzem godnym polecenia.Bardzo cieply czlowiek.Mialam w czerwcu koronografie,bardzo sie balam i to wlasnie pan doktor mnie uspokoil,jako jedyny wytlumaczyl na czym polega to badanie.Mialam wielkie szczescie,ze akurat mial dyzur w szpitalu.Profesjonalizm i talent tak mozna powiedziec o doktorze.Dziekuje panu z calego serca za wszystko co pan dla mnie zrobil.Dzis po badaniu czuje sie swietnie,a to zasluga pana doktora.Pan doktor zasluguje nie na piatki,tylko na same ...
Opinia dodana przez: anna

lekarz Sławomir Kozanecki

Internista, Diabetolog

Centrum Medyczne Bazarowa Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółki z o.o. "DELTA - IMPORT"
ulica Bazarowa 9
91-053 Łódź

Bardzo dobry człowiek i wspaniały lekarz, zdiagnozował chorobę i wybrał leki przynoszące efekt. Jestem bardzo wdzięczna. Cieszę się, że jest moim lekarzem i odczuwa, że jest dla pacjentów i ich zdrowotnych problemów. Nie zamyka gabinetu przed chorymi. Specjalista godny polecenia!
Opinia dodana przez: Halina D.

dr Andrzej Milewski

Immunolog, Internista

ulica Elsnera 19
92-504 Łódź

Lekarz godny polecena.wyleczyl mnie z pochp. Miły człowiek i o poczuciuhumoru. Nie stresujepacjenta, taki normalny człowiek a przytym cierpliwy i przyjacielski.
Opinia dodana przez: kasia

dr Zbigniew Klimczak

Internista, Angiolog

Centrum Medyczne Trimedic
Doktora Stefana Kopcińskiego 69/71
90-032 Łódź

wizyta już od 120
Dobre podejście do pacjenta wnikliwy wywiad i badanie poświęca dużo czasu na rozmowę polecam zleca pozostałe badania i konsultacje aby być pewnym
Opinia dodana przez: Bogusia

lekarz Ewa Pakuła-Kmieciak

Przychodnia nr 2
ROJNA 25
91-134 Łódź

Specjalista zdecydowanie godny polecenia. Posiada wieloletnie doświadczenie i duża wiedzę w zakresie lecznia chorób wewnetrznych. Badam się u Pani doktor regularnie od wileu lat.
Opinia dodana przez: Aleksander

Adrianna Pędzik

Klinika Ortopedii USK im.WAM
Zeromskiego 113
90-543 Łódź

Nie polecam wizyt u tej pani doktor, zgłosiliśmy się z dzieckiem 3 letnim na Doraźną Pomoc (Łódź, Sporna 83), gdzie po zbadaniu stwierdziła grypę jelitową , bardzo ale to bardzo była pomylona diagnostyka ponieważ już powinna przynajmniej wykryć zapalenie płuc i zlecić zastrzyki, po 8 godzinach, gdy stan dziecka nadal się pogarszał zadzwoniłem na pogotowie gdzie zabrano nas do szpitala i tam stwierdzone obustronne, odoskrzelowe zapalenie płuc. NARAZIŁA MOJE DZIECKO ...

Interniści w Łodzi