Internista Łódź

lekarz Jarosław Gajewski

ul. Warszawska 110
91-503 Łódź

Kompetentny, a przy tym życzliwy lekarz, dzięki niemu ze spokojem mogłam się zmierzyć z koronawirusem, naprawdę godny polecenia.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Ewa Koziarska-Popieluch

przychodnia
Próchnika 18
90-708 Łódź

To była moja pierwsza wizyta i Pani doktor zrobiła na mnie bdb wrażenie. Zrobiła długi, rzetelny wywiad. Ponieważ leczę się u różnych specjalistów poprosiła o wszelkie dane związane z moimi schorzeniami. Nie udaje, że jest specjalistą od wszystkich chorób, ale widać, że jest na bieżąco z różnymi nowinkami i starała się coś doradzić, mimo że jestem pod kontrolą lekarzy danej specjalności. Doceniam to, bo starała się uwzględnić wszystkie moje schorzenia ...
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Elżbieta Kędzia-Kierkus

Przychodnia
Kosynierów Gdyńskich 61a
93-357 Łódź

Pani doktor jest wybitnie niesympatyczna. Traktuje ludzi z wyższością, jak śmieci. Nie chcę wypowiadać się na temat jej wiedzy medycznej, ale jeżeli chodzi o kulturę osobistą to 1/10.
Myślę, że Pani doktor przydałaby się pomoc psychologa/psychiatry.
Nie polecam.
Opinia dodana przez: Grażyna

Bohdan Pychynski

PORADNIA REJONOWA
SKLODOWSKI EJ 15
Łódź

TO LEKARZ KTORY BADA LUDZI POBIEZNIE,ZOSTAL TERAZ KIEROWNIKIEM PRZYCHODNI REJONOWEJ,ALE POBIEZNOSC WYWIADU SKUTKUJE TYM ZE TRAFIENIE W SCHORZENIE PACJENTA NIE JEST TRAFNE.WUDAJE SKIEROWANIA DO LEKARZY INNYCH SPECJALNOSCI PO KOLEI.TZN.NIE TRAFI, TO DO INNEGO.I TAK CHORY URAZEM TRAFIA DO DO REUMATOLOGA.NIE POLECAM
Opinia dodana przez: andas1000

lekarz Ryszard Urbański

Al. Kościuszki 60/6 a
90-428 Łódź

Bardzo nieprzyjemny człowiek, traktuje ludzi przedmiotowo, kompletny brak kultury i podejścia do pacjenta. Nie polecam nikomu ewidentnie nie powinien pracować jako lekarz.
Opinia dodana przez: Pacjent x

lekarz Jacek Stańczyk

Gastrolog, Internista

Eleonory 10
93-482 Łódź

Lekarz bardzo konkretny, bez zbędnych słów i "słodzenia", według mnie profesjonalny i skierowany na pacjenta. Bardzo dokładnie udziela odpowiedzi na zadawane pytania, cierpliwy i kulturalny. Gastroskopię miałam w porównaniu z innymi lekarzami stosunkowo długą i wyczerpującą, ale wg. mnie, o wiele dokładniejszą. Z gastroskopią jest jak z rzemiosłem, aparat może być najlepszy - a prawidłowość badania zależy od człowieka. Ja mam zaufanie do tego lekarza.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Natalia Kilian

Centrum Medyczne Lux-Med
Milionowa 21
93-105 Łódź

Pani doktor Natalia Kilian to lekarz posiadający nie tylko wiedzę medyczną i z korzyścią dla pacjenta stosujący ją w trakcie leczenia, ale również lekarz konkretny i poważnie traktujący pacjenta.
Pani doktor bardzo wnikliwie i dokładnie bada pacjenta a zarazem odpowiada na wszelkie nurtujące go pytania, będąc przy tym autentycznie zainteresowaną jego wyleczeniem.
O tym wszystkim przekonałem się zarówno w trakcie wizyt zeszłorocznych, jak i podczas niedawnej wizyty marcowej. Warto nadmienić, ...
Opinia dodana przez: Jacek K.

dr n. med. Krystyna Sierocińska

Internista

al. Piłsudskiego 135 (Almed)
Łódź

Bardzo kompetentna Pani Doktor. Rozsądna, stawia dobre diagnozy. Ma dobre podejście zarówno do starszych jak młodzieży. Polecam.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Piotr Szadkowski

Al. Kard. Wyszyńskiego St 102A
94-050 Łódź

Znakomity lekarz - kompetentny, kontaktowy, szeroko ocenia zdrowie pacjenta, miły i sympatyczny. Na jesieni pomógł mojej córce, która straciła głos, teraz mnie ratuje od wirusa, który zaatakował mnie w związku z upałami i korzystaniem z klimatyzacji.
Opinia dodana przez: Jolanta

Interniści w Łodzi