Internista Łódź

leczył mnie po zawale,jest lekarzem kompetentnym ,miłym ,
Opinia dodana przez: MD

lekarz Agnieszka Korzeniowska-Jaworska

Internista, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne Bazarowa Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółki z o.o. "DELTA - IMPORT"
ulica Bazarowa 9
91-053 Łódź

Witam!Pani doktor jest wspaniała.Zawsze poświęca tyle czasu pacjentowi ile potrzeba.Bardzo dokładnie wysłucha i przebada.Poleci dodatkowe badania.Jest lekarzem bardzo dobry,któremu można zawierzyć..Jest lekarzem dobrym z powołaniem.Wszystkim życzę takiego lekarza jakiego ja mam.
Opinia dodana przez: Jadwiga

prof. zw. dr hab. Józef Drzewoski

Diabetolog, Internista

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Zgierzu

Łódź

Bardzo pozytywne wrazenia dzieki kompleksowemu spojrzeniu na pacjenta. Doskonala umiejetnosc tlumaczenia przyczyn choroby.

lekarz Anna Mikołajczyk-Swatko

Internista, Diabetolog

Al. Wyszyńskiego 61
94-074 Łódź

Wyjątkowa! Ma ogromną wiedzę i doświadczenie w leczeniu (nie tylko ze swojej dziedziny), a przy tym ciepłe i ludzkie podejście. Nie znam lepszego lekarza, który tak kompleksowo podchodziłby do pacjenta.
Opinia dodana przez: Barbara Wiśniewska

lekarz Małgorzata Ziółek

DARMED
Skupiona 1
Łódź

Chcąc nie chcąc, byłam na wizycie u tej Pani 2 razy. Rozpoczyna dzień o powolnych przygotowań, herbaty, sprawdzania stempli, etc. podczas gdy pacjenci czekają w wąskiej poczekalni. Niezwykle niesympatyczna, małomówna osoba, która nie wyjaśnia nic pacjentowi, o ile sam nie wyciąga informacji. Nie pyta o objawy, których nie widzi. Mężowi przepisała mocno kontrowersyjny lek (Azymicyn), a mnie 3 dni wcześniej na tę samą przypadłość (zaraziliśmy się od siebie), Duomox. Ostatnio ...

lekarz Dorota Lis-Studniarska

ulica Niemcewicza 10/10
93-018 Łódź

Wizyta 25.11.2019. Totalny brak kultury, podstawowych zasad szacunku dla pacjenta.Wiedza na bardzo niskim poziomie wiele specjalizacji i tylko stopień LEKARZA czyli podstawowy. PANI "doktor " wyniki sprzed 5 lat nadają się do kosza NIE DO DIAGNOSTYKI. Paniusi obowiązkiem było na polecenie lekarza wykonać mi badania,określić schorzenie i leczyć. Chirurg ręki jak i lekarz POZ-tu uważali takie kroki jako podstawowe A PANI OSIUSIAŁA ICH ZALECENIA JAK I MNIE.Występ PANI na WIZYCIE ...
Opinia dodana przez: Zofia.

lekarz Sylwia Zamojska-Rybaczyk

Kamińskiego Aleksandra 28/5
90-220 Łódź

Generalnie odradzam wszystkim spotkania z tą panią. Tak mnie zszyla na sor że po 3 dniach kawałki słomy z rany zacząłem wyciągać a ból nie do opisania. Bardzo pani dziękuję i zycze spotkania z lekarzem pani pokroju.

lekarz Marta Wróblewska-Zwierzak

SP ZOZ MSW w Łodzi
ulica Północna 42
91-425 Łódź

Bardzo miła, kompetentna, pełna empatii i cierpliwości oraz ciepła dla pacjenta. Posiada dużą wiedzę i zawsze coś poradzi. Godna polecenia.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Zygmunt Ciepłucha

Kilińskiego Jana 210
93-106 Łódź

Pan Doktor szanuje pacjenta , poświęca mu czas i swoją uwagę. Jest życzliwym profesjonalistą. Mam do Pana Doktora zaufanie i uważam że najlepszego lekarza.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Joanna Bzowska

Internista, Kardiolog

Wrześnieńska 68/74 m.
91-043 Łódź

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u p. doktor. Cierpliwie odpowiedziała na moje
pytania i zaleciła odpowiednie leki. Polecam
Opinia dodana przez: Bożena

Interniści w Łodzi