Łódź Internista

Czy chodziło Ci o lekarzy:

Przychodnia przy Szpitalu Barlickiego

None

niesamowity lekarz profecjonalista kultura osobista na najwyższym poziomie -szkoda że takich lekarzy jest bardzo bardzo mało.jak by się lżej żyło i leczyło gdyby inni lekarze łodzcy chociaż raz w roku poszli do pana doktora Kozłowskiego na wizytę i sami się przekonali jak prawdziwy lekarz z POWOŁANIEM traktuje pacjęta .DZIĘKUJĘ POZDRAWIAM

Wolny termin: 23 Lip o 13:00. Sprawdź inny.

Centrum Medyczne Trimedic
Doktora Stefana Kopcińskiego 69/71
90-032 Łódź

Jestem po wizytach u doktora na zabiegu renova. Jestem zadowolony i ze współpracy z doktorem i z efektu leczenia, bo (odpukać) wszystko jest w najlepszym porządku. wiec z czystym sumieniem mogę polecić.

Opinia dodana przez: A....
Wolny termin: 23 Lip o 16:00. Sprawdź inny.

Śródmieście, Łódź

Wolny termin: 24 Lip o 10:00. Sprawdź inny.
Internista Łódź lek. med. Agnieszka Lipińska

Śródmieście, Łódź

Świetny specjalista!!!!Moja mama leczy się u dr Lipińskiej na Sterlinga i jesteśmy obie pod wrażeniem podejścia pani dr do pacjenta. Przesympatyczna, uśmiechnięta i punktualna . Bardzo cierpliwie odpowidała na wszystkie pytanie i skierowała na dodatkowe badania. Idealnie dobrała leki i ustawiła dietę. Wszystkim gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Małgorzata
Wolny termin: 24 Lip o 16:00. Sprawdź inny.
Internista Łódź lek. med. Leszek Bieniaszek

Śródmieście, Łódź

Wolny termin: 26 Lip o 09:00. Sprawdź inny.

Śródmieście, Łódź

Pani doktor to przede wszystkim wspaniały człowiek. Byłaby bardzo dobrym geriatrą. Pomaga chorym i robi wszystko, aby ulżyć ich cierpieniom. Polecam Panią doktor z całego serca.

Opinia dodana przez: irena

III Szpital Miejski im. dr Karola Jonschera
ul. Milionowa 14
93-113 Łódź

Kilku gastrologów nie trafnie diagnozowało. Choroba: stan biegunkowy wielopostaciowy o krańcowych natężeniach. Metodologia dr-a Michała Stawickiego

Dorota Obraniak

Pediatra, Lekarz rodzinny

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska
Łódź

Ja ją po prostu kocham, za to jakim jest lekarzem, człowiekiem, godna polecenia. Cały czas pomaga mi w prowadzeniu mojej choroby i naprawia błędy innych lekarzy. Jest lekarzem z powołania i nie leci na kasę jak to obecnie jest praktykowane.

Opinia dodana przez: DOROTA

Łódź

Łatwo nie odpuszcza i drąży przyczyny dolegliwości aż do dna.
To daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa i przekonanie, że jest
w rękach najlepszych z możliwych. A poza tym jest niezwykle kul-
turalna, miła (i nade wszystko śliczna!)
M.W.

Łatwo nie odpuszcza i drąży przyczyny dolegliwości aż do dna.
To daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa i przekonanie, że jest
w rękach najlepszych z możliwych. A poza tym jest niezwykle kul-
turalna, miła (i nade wszystko śliczna!)
M.W.

Opinia dodana przez: Wieczorek lajzorek

Przychodnia
Rzgowska 170
93-311 Łódź

Bardzo dobry lekarz.Trafne diagnozy i leki.Nie traktuje pacjenta przedmiotowo,wytłumaczy i pokieruje

Opinia dodana przez: Mariusz