Łódź Internista

Czy chodziło Ci o lekarzy:

Przychodnia
Łagiewnicka 118B
91-471 Łódź

Korzystam z pomocy pani doktor z mężem i teściem od wielu lat. Bardzo rzetelny lekarz. Cudowna kobieta,wspaniały człowiek.

Opinia dodana przez: Wioletta

Wolny termin: 25 Cze o 13:00. Sprawdź inny.

Centrum Medyczne Trimedic
Doktora Stefana Kopcińskiego 69/71
90-032 Łódź

bardzo dobry lekarz, siedziałem u niego prawie godzinę. przeprowadził szczegółowy wywiad aby dojść co mi dolega, dużo rozmawia i tłumaczy, ma dobre podejście, indywidualne.

Opinia dodana przez: Kamil
Wolny termin: 25 Cze o 16:00. Sprawdź inny.

Śródmieście, Łódź

Wolny termin: 26 Cze o 10:00. Sprawdź inny.
Internista Łódź lek. med. Agnieszka Lipińska

Śródmieście, Łódź

Świetny specjalista!!!!Moja mama leczy się u dr Lipińskiej na Sterlinga i jesteśmy obie pod wrażeniem podejścia pani dr do pacjenta. Przesympatyczna, uśmiechnięta i punktualna . Bardzo cierpliwie odpowidała na wszystkie pytanie i skierowała na dodatkowe badania. Idealnie dobrała leki i ustawiła dietę. Wszystkim gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Małgorzata
Wolny termin: 26 Cze o 16:00. Sprawdź inny.
Internista Łódź lek. med. Leszek Bieniaszek

Śródmieście, Łódź

Wolny termin: 28 Cze o 09:00. Sprawdź inny.

Śródmieście, Łódź

Pani doktor to przede wszystkim wspaniały człowiek. Byłaby bardzo dobrym geriatrą. Pomaga chorym i robi wszystko, aby ulżyć ich cierpieniom. Polecam Panią doktor z całego serca.

Opinia dodana przez: irena

III Szpital Miejski im. dr Karola Jonschera
ul. Milionowa 14
93-113 Łódź

Kilku gastrologów nie trafnie diagnozowało. Choroba: stan biegunkowy wielopostaciowy o krańcowych natężeniach. Metodologia dr-a Michała Stawickiego

Dorota Obraniak

Internista, Lekarz rodzinny

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska
Łódź

Ja ją po prostu kocham, za to jakim jest lekarzem, człowiekiem, godna polecenia. Cały czas pomaga mi w prowadzeniu mojej choroby i naprawia błędy innych lekarzy. Jest lekarzem z powołania i nie leci na kasę jak to obecnie jest praktykowane.

Opinia dodana przez: DOROTA

Łódź

Łatwo nie odpuszcza i drąży przyczyny dolegliwości aż do dna.
To daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa i przekonanie, że jest
w rękach najlepszych z możliwych. A poza tym jest niezwykle kul-
turalna, miła (i nade wszystko śliczna!)
M.W.

Łatwo nie odpuszcza i drąży przyczyny dolegliwości aż do dna.
To daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa i przekonanie, że jest
w rękach najlepszych z możliwych. A poza tym jest niezwykle kul-
turalna, miła (i nade wszystko śliczna!)
M.W.

Opinia dodana przez: Wieczorek lajzorek

Przychodnia
Rzgowska 170
93-311 Łódź

Bardzo dobry lekarz.Trafne diagnozy i leki.Nie traktuje pacjenta przedmiotowo,wytłumaczy i pokieruje

Opinia dodana przez: Mariusz