Łódzkie Internista

Kochanowskiego 16
97-500 Radomsko

Na pierwszej wizycie usłyszałam, że takie wyniki jak moje, w innych krajach są normą, ale na kolejnej wizycie dostałam lek, co prawda w minimalnej dawce, ale szybko doszłam do maksymalnej. Po 10 latach "leczenia", mam zaawansowane Hashimoto, choć wg. pana dr nie mam Hashimoto, bo wyniki badań tarczycy są w porządku. Wizyta trwa 3 do 5 minut. Na wszelkie pytania dotyczące dokuczliwych objawów [jak się po latach zorientowałam, Hashimoto właśnie], ...
Opinia dodana przez: Katarzyna
Internista Łódź lek. med. Agnieszka Lipińska

Śródmieście, Łódź

Świetny specjalista!!!!Moja mama leczy się u dr Lipińskiej na Sterlinga i jesteśmy obie pod wrażeniem podejścia pani dr do pacjenta. Przesympatyczna, uśmiechnięta i punktualna . Bardzo cierpliwie odpowidała na wszystkie pytanie i skierowała na dodatkowe badania. Idealnie dobrała leki i ustawiła dietę. Wszystkim gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata
Internista Łódź lek. med. Marcin Matych

lek. med. Marcin Matych

Terapeuta, Psychoterapeuta

Gabinet Lekarski Psychoterapii
Przełajowa 22b blok 22c lok.3
94-046 Retkinia, Łódź

Polecam Pana Doktora. Zna się na rzeczy, potrafi pomóc w problemie. Dobry specjalista. Zostałam skieroana do niego z polecenia teraz sama polecam.
Opinia dodana przez: Izabella
Internista Sieradz dr n. med. Anna Kopff

Armii Krajowej 1 m. 55
98-200 Sieradz

Znakomity kardiolog, po długich konsultacjach u innych lekarzy zostałem prawidłowo zdiagnozowany . Żyję teraz bez obawy o przysłość.
Opinia dodana przez: Marek

dr Zbigniew Klimczak

Internista, Angiolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 120

Centrum Medyczne Trimedic
Doktora Stefana Kopcińskiego 69/71
90-032 Łódź

Jestem po wizytach u doktora na zabiegu renova. Jestem zadowolony i ze współpracy z doktorem i z efektu leczenia, bo (odpukać) wszystko jest w najlepszym porządku. wiec z czystym sumieniem mogę polecić.
Opinia dodana przez: A....
Internista Łódź lek. med. Leszek Bieniaszek

Śródmieście, Łódź

Pani doktor to przede wszystkim wspaniały człowiek. Byłaby bardzo dobrym geriatrą. Pomaga chorym i robi wszystko, aby ulżyć ich cierpieniom. Polecam Panią doktor z całego serca.
Opinia dodana przez: irena

99-300 Kutno

Fantastyczny lekarz. Człowiek z powołaniem i ogromnym sercem do pacjentów. Kiedyś w ramach hospicjum był lekarzem mojej Mamy. Obecnie jest również przy moim Tacie. Nie chciałabym żadnego innego lekarza dla niego. Człowiek dużego serca i wielkiej wiedzy.
Opinia dodana przez: Edyta