Internista Mazowieckie Wysokie

Wolny termin: 18 Lip o 12:30. Sprawdź inny.

lekarz Ireneusz Mizerski

Reumatolog, Lekarz medycyny pracy

Grochowska 166

Krzysztof Giejda

Internista, Endokrynolog

Omulewska 27

Bardzo dokładny i konkretny. Szybko i sprawnie stawia diagnozę, jak również dobrze dobiera dawki leków. Jest kontaktowy, uprzejmy i stara się naprawdę pomóc. Polecam.

Opinia dodana przez: kasia

Omulewska 27

Pani Doktór leczy mnie od 15 lat, uważam ją za bardzo kompetentną i solidną lekarkę. Tłumaczy i wyjaśnia wyniki badań oraz przedstawia plan dalszego leczenia. Pani Doktór nie owija w bawełnę, zaleciła mi schudnąć 10kilo, gdy przez 2 miesiące nie było efektów objechała mnie, co było nieprzyjemne ale dało efekty. Bardzo polecam.

Opinia dodana przez: Anna

Zakład Lecznictwa Otwartego
Abrahama 16

Generalnie jestem osobą zdrową i z usług lekarzy korzystam bardzo rzadko. Podczas tej wizyty czułam bijącą arogancję i lekceważenie ze strony doktora Radosława Witka. Czułam się jak "darmozjad" i złodziej, którym próbuje wyłudzić badania, czy skierowanie do lekarzy specjalistów. Jestem osobą pracującą, a od mojego wynagrodzenia odprowadzane są niemałe składki na państwowa służbę zdrowia i idąc do lekarza raz na kilka lat z konkretnym problemem, liczyłam na cień empatii i zrozumienie, a otrzymałam tylko arogancję i lekceważenie ze strony doktora. Po wizycie znalazłam opinie w Internecie na temat doktora Radosława Witka i widzę, że nie jestem odosobniona w mojej opinii. Nie wyobrażam sobie, że miałabym jeszcze kiedyś odbyć wizytę u doktora. Chciałabym również zaznaczyć, że jest to pierwsza taka opinia, którą wystawiam- nigdy bowiem po wizycie u żadnego doktora nie czułam się tak zlekceważona

Opinia dodana przez: Sylwia W

Warszawski Uniwersytet Medyczny