Internista Nowogard

72-200 Nowogard

Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą.Potrafi poświęcić pacjentowi bardzo dużo czasu na rozmowę.Jest to osoba która wzbudziła we mnie bardzo duże zaufanie.Takiego lekarza chętnie polecę znajomemu.Pacjentka

72-200 Nowogard

Super Pani Doktor, skuteczna z dużą wiedzą, kompetentna, szybka diagnostyka, ustawione leczenie pomogło. Polecam wszystkim z nadciśnieniem.

Opinia dodana przez: Zbigniew

72-200 Nowogard

Super lekarz .wypisuje skierowania .nie bagatelizuje problemu -nie lekceważy pacjenta -wizyty są bez stresowe

lekarz Piotr Grybowski

Internista, Lekarz rodzinny

Praxis

72-200 Nowogard

Fantastyczny i życzliwy LEKARZ Z POWOŁANIEM!!

Fantastyczny i życzliwy LEKARZ Z POWOŁANIEM!!

Ogromna wiedza przekłada się na rzetelność i fachowość. Zanim zdiagnozuje chorobę wnikliwie przeprowadza wywiad. Podejście do pacjenta bardzo empatyczne. Poświęca tyle czasu ile potrzeba pacjentowi, odpowiada na wszystkie zadane pytania rzetelnie i wyczerpująco, nawet jeśli tych pytań jest mnóstwo ;) Zawsze uśmiechnięty, sympatyczny i życzliwy. Budzi ogromne zaufanie. Cała moja rodzina jest pod wielkim wrażeniem Pana doktora Grybowskiego!!
Zdecydowanie "NIE" POLECAM ;) (bo ma już tylu pacjentów, że coraz trudniej się dostać)

Opinia dodana przez: Ela

72-200 Nowogard

Bardzo dobry, doświadczony lekarz.Leczyłem się u kardiologa i endokrynologa a doktor sam zajął się wszystkim, na miejscu zrobił usg i przepisał wlaściwe leki.Polecam.

specjalistyczny szpital
Warszawska