Internista Racibórz

Wyjątkowo mądry i kompetentny lekarz. ZDECYDOWANIE POLECAM

NZOZ PRO FEMINAE
Czekoladowa 7
47-400 Racibórz

Bardzo dobry lekarz ... Budzi zaufanie ... Lęczę się u pani Ewy od kilku lat I nigdy mnie nie zawiodła.

Specjalistyczna Praktyka Lekarska

47-400 Racibórz

Fantastyczna Pani Doktor! Gdyby nie ona, byłoby ze mną bardzo źle. Jest godna zaufania! Otwiera oczy na wiele spraw związanych nie tylko z tarczyca! Szczerze polecam!!

Wojska Polskiego 26b lok. 7
47-400 Racibórz

Pani doktor, mimo ze to jej specjalizacja, nie potrafi rozpoznac choroby pasozytniczej. Polecil mi ja inny lekarz, ktory ta chorobe u mnie rozpoznal (pediatra), gdyz on nie mial doswiadczenia w leczeniu z tego doroslych. Pani Doktor mimo iz powiedzialam jej wprost co mi dolega i przez co cierpie od roku (objawy ksiazkowe) z kilku juz zlych morfologii nic nie umiala wywnioskowac i twierdzila ze to jelito drazliwe, a moze zoltaczka. ...
Opinia dodana przez: Dziewczyna

Racibórz

Czytam te Państwa opinie i nie mogę zrozumieć, skąd tyle wątpliwości odnośnie profesjonalizmu Pani Doktor... Leczy się u niej cała moja rodzina, nikomu nigdy nie odmówiła pomocy. Rzetelna, uprzejma, przeprowadza wszystkie potrzebne badania. Czasu rzeczywiście ma chyba mało, bo co u niej jestem, to w poczekalni masa pacjentów, co chyba również świadczy zarówno o umiejętnościach jak i zaufaniu którym darzą ją chorzy. Serdecznie polecam tego fachowca

Kamienna 26
47-400 Racibórz

Myślę, że ten lekarz nie ma podejścia do ludzi. Nie jest praktycznie uprzejmy i nie potrafi wytłumaczyć kwestii wielu rzeczy. Poza tym ciężko u tego lekarza o skierowania na wszelkie badania.

Wojska Polskiego 26b lok. 7
47-400 Racibórz

Nie polecam leczyć sie u tego lekarza ponieważ jest niemiły,brak podejścia do pacjenta,gburowaty o udzielenie jakichkolwiek informacji trzeba się prosić .
Opinia dodana przez: Justyna

Gabinet pielęgniarki środowiskowej
ulica Myśliwca 9
47-400 Racibórz

Cham, gbur, materialista i prostak... Dziwię się że on leczy! Za pieniądze jak się mu da 150 zł za wizytę to jest zadowolony. Lekarz jest dla ludzi, pretensje że człowiek umyty zadbany to pretensje! Okropny człowiek!!!!
Opinia dodana przez: Ania

Kamienna 8