Internista Siedlce

lekarz Anna Jastrzębska

Internista, Onkolog

Centrum Medyczno - Diagnostyczne Sp. z o.o.
Księdza Jana Niedziałka 14
Siedlce

Jestem pacjentką dr Anny Jastrzębskiej od ok. 5lat. Regularnie wykonuje mi USG piersi. Jak przystało na dobrego onkologa, wykazała się dużą czujnością, dokładnością i fachowością. W czerwcu 2020 r. na zaproszenie Min. Zdrowia wykonałam mammografię w innej placówce, która nie wykazała żadnych zmian nowotworowych. Tymczasem w październiku 2020r., Pani dr Jastrzębska wykonując kolejne badanie USG zauważyła niepokojące Ją zmiany. Zleciła biopsję grubo igłową w Siedleckim Centrum Onkologii. Wynik - rak ...
Opinia dodana przez: Bożena

dr n. med. Piotr Kołodziej

Sokołowska 87/3

KARDIOLOG Z PEŁNĄ WIEDZĄ KARDIOLOGICZNA POLECAM

lekarz Marek Rosłon

Centrum Dyspozytorskie
Czerwonego Krzyża 45
08-110 Siedlce

Pan Doktor w czasie pierwszej wizyty zarówno mojej jak i mojej mamy był po prostu chamski, cały czas pokrzykiwał i obrażał. Jedna z jego cennych rad jako lekarza to: "niech Pani sobie poszuka w wujka google". Po wizycie byłam zażenowana jej przebiegiem. Jest to pierwszy lekarz, który nie czyta dokumentacji medycznej, a ją przerzuca oraz kieruje po informacje do Internetu.

lekarz Beata Zalewska-Uchimiak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS" Filia nr 1
Piłsudskiego 49
08-110 Siedlce

Odradzam !!! Ratuj się kto może !!Jak najdalej od takich pseudo-lekarzy.Leczy na "odwal",na czuja.Nie chętnie wystawia skierowania do specjalistów , myśli ,że na wszystkim się zna i jest nieomylna-WIELKI BŁĄD.Przez jej rozpoznawanie choroby mam teraz większe kłopoty ze zdrowiem.Gdybym wcześniej poszła do specjalisty uniknęłabym zabiegu !!
Pani doktór czyta z kuli albo z sufitu !
Odradzam,szczerze odradzam.

lek. med. Anna Szymańska

Poliklinika MSW
ul. Starowiejska 66
Siedlce

Nie polecam !!! Chamska, nieuprzejma baba bo ciężko powiedzieć ,że lekarz która minęła sie z powołaniem.
Nie chce przyjmować starszych pacjentów, gdyż twierdzi cytuje:" Nie będę jeździła po chałupach i wypisywała aktu zgonu " Brońmy sie przed takimi lekarzami.
Opinia dodana przez: Emilia

lekarz Teresa Waszczuk

Internista, Lekarz rodzinny

SZCZEPAN WASZCZUK WASZ-MED ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE ZESPÓŁ PORADNI SPECJALISTYCZNYCH
Katedralna 32
08-110 Siedlce

Niekompetentna, niemiła lekarka. Słabo się zna na swojej dziedzinie. Pobieżnie bada i analizuje dokumentację medyczna (wyniki badań). Nie polecam. Żałuję, że ją kiedykolwiek spotkałam. Trzeba dwa razy pożądnie się zastanowić żeby pójść do takiego amatora niewychowanego
Opinia dodana przez: A. Wer

lekarz Józef Stempień

10 Lutego 67
08-110 Siedlce

Debilny jest ten portal skoro umieszcza św pamięci lekarzy na swoich stronach,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

lekarz Jarosław Rzezak

Ośrodek Rehabilitacji Dziennej
Księcia Józefa Poniatowskiego 26
08-110 Siedlce

Trzynaście lat wstecz "naprawił moje serce " , chodzi jak szwajcarski zegareczek. Wielkie wyrazy uznania .
Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Sylwia Cichosz

Internista

Mazurska 1 (Poradnia POZ)
08-110 Siedlce

Wspaniały lekarz,kompetentna,życzliwa.Posiadająca zasób wiedzy merytorycznej.
Zawsze uśmiechnięta.Szanuje człowieka.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Anna Szymańska

Rynkowa 4 lok. 63
08-110 Siedlce

Bardzo kompetentna pani doktor. Mila uprzejma czasem potrafi nakrzyczec ale uważam że to z uwagi na dobro pacjenta. Nie oszczędza na skierowaniach zawsze pomocna. Gorąco polecam

Interniści w Siedlcach