Szczecin Internista

Parazytolog, Lekarz rodzinny

Klinika Biorezonansu
Ul. Lubczyńska 6
Osiedle-Załom, Szczecin

Super lekarz .wypisuje skierowania .nie bagatelizuje problemu -nie lekceważy pacjenta -wizyty są bez stresowe

dr n. med. Tomasz Byrski

Onkolog, Internista

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 2
Powstańców Wlkp 72
70-115 Szczecin

Pan Profesor uratował życie mojej żony.W zaawansowanej chorobie nowotworowej podjął radykalne środki, moja żona żyje. Wyrazy najwyższego szacunku dla Pana Profesora.

Opinia dodana przez: Zbyszek

ulica Rydla 93
70-783 Szczecin

Pierwszy z wielu specjalistów, (z porad których korzystałam prywatnie), kto jako pierwszy spojrzał na mój problem kompleksowo, poświęcił odpowiednią ilość czasu by zebrać rzetelny wywiad i dokładnie przeanalizował przyniesione wyniki badań. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczone - zwłaszcza po odbyciu wielu wizyt u "ekspertów diagnozujących" w przysłowiowe 5 minut za "stówkę".

Reasumując - świetny, kompetentny specjalista nie tylko z dobrym podejściem psychologicznym, ale też interdyscyplinarnym do pacjenta. Wszakże chore nerki to tylko część większej całości (naszego organizmu).
Serdecznie polecam!

Piotr Marciniak

Pulmonolog, Internista

109 Szpital Wojskowy

Szczecin

Wspaniały doktor, potrafi niesamowicie wesprzeć, błyskotliwy i trafny w diagnozach,bardzo mi pomógł w moich dolegliwościach,umie słuchać i trafnie dobrać leki

Opinia dodana przez: Kazek

Zakład Usług Medycznych Marek Krupa
Energetyków 2
70-656 Szczecin

Moja babcia, przyszła do doktor na wizytę w zastępstwie swojej lekarz rodzinnej. Wyszła bardzo zadowolna, opisywała dr Wagner głównie w superlatywach. M.in. Doktor jakich mało, na wejściu sprawdza ciśnienie, dociekliwie wypytuje o wszystkie przebyte choroby - nawet te trzy dniowe przeziębienia oraz o urazy. Trochę mało czasu doktor miała na całą wizytę, ale bardzo rzetelnie i dokładnie wybadała moją babcię. Dziękuję.

Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Renata Mackiewicz

Lekarz medycyny pracy, Internista

Wyszyńskiego 32-34
70-348 Szczecin

Bardzo ciepła i kompetentna osoba. Jest zawsze bardzo pomocna i cierpliwa. Mam do Niej wielkie zaufanie

Moczyńskiego 3 lok. 1
70-492 Szczecin

Trafiłam do Pana dr. Brzeźniaka w zeszłym roku, od początu bardzo dokładnie zajął się moją chorobą. Szczegółowy wywiad i ocena wyników bardzo profesjonalna. Dokładne tłumaczenie leków,które powinnam przyjmować. Czas poświęcony dla pacjenta indywidualnie, nie czułam się intruza w gabinecie.
Polecam wizytę u Pana Doktora.

Polecam wizytę u Pana Doktora.

Opinia dodana przez: Elżbieta

K.Napierskiego 78/37
70-783 Szczecin

Pan doktor wykonywał mi kolanoskopie wspaniały człowiek prawdziwy lekarz z powołania wszystko dokładnie tłumaczy rozmawia z pacjentem miły i muszę przyznać że jego asystentka pani Marzena cudowna kobieta mogę się przyznać że z nimi to badanie przebiegło bez żadnego problemu i gdy będę musiała powtórzyć za kilka lat to tylko u nich BARDZO POLECAM

lekarz Marek Majewski

Internista, Gastroenterolog

ulica Łubinowa 55/4
70-785 Szczecin

Doktora Majewskiego znam od 10 lat, gdy jeszcze pracował w przychodni kolejowej Nigdy nie zapomnę ile okazał mi cierpliwości, gdy stawiłam się na badanie. Ponieważ bardzo się bałam tego badania, przekonywał mnie bardzo grzecznie, że wykona badanie najdelikatniej jak potrafi. I potwierdzam, że jest bardzo ciepłym i delikatnym lekarzem. Dzięki niemu żyję bo wykrył bardzo rzadką chorobę.

Opinia dodana przez: Elżbieta Durka-Bator

ul. Ku Słońcu 58
72-006 Szczecin

Bardzo dobra pani doktor .Przystępna i bardzo uprzejma co w obecnych czasach zdarza się nie często . Korzystam z jej porad w Przychodni Dolna Odra koło Gryfina Polecam.

Opinia dodana przez: Henryk