Internista Toruń

lekarz Piotr Giełdon

Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Nowak&Nowak" w Toruniu
ulica Filtrowa 29B
87-100 Toruń

Nie polecam pod żadnym pozorem tego lekarza i trzymanie się od niego z daleka ,lekarz dopasował źle leki mojej babci przez co umarła i nie kontynuował leczenia POZ ,w dokumentacji medycznej było o tym dokładnie napisane,że powinien je kontynuować .Pomino zgłoszeń złych odziaływań leków na organizm babci kazał tylko zmniejszyć dawkowanie bez jakiekolwiek badania czyli bezpodstawnie co doprowadziło do odwodnienia organizmu .Badania wykazały w szpitalu ze babcia doszła do siebie ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Aleksandra Jelińska

Centrum Medyczne Grupa LUX MED
Kościuszki 71
Toruń

Godna polecenia; kompetentna i rozważna , cierpliwa i wyrozumiała. Kilka lat temu uratowała mi życie, cóż więcej można dodać.
Opinia dodana przez: Hanka

lekarz Elena Kirsz

Przychodnia Lekarska
Świętopełka 26
87-100 Toruń

Najlepszy lekarz pod słońcem Pani doktor ma w sobie dużo cierpliwości serdeczności a co najważniejsze leczy tylu ludzi znam ,których wyleczyla ktorym podpowiedziala moja babcie w podeszlym wieku inni mieli w du.."Pani doktor do konca pomagala we wszystkim spotkałam sie z różnymi dolegliwościami na każde nurtujące pytanie cierpliwie odpowie nawet jak inni specjaliści w danej dziedzinie nie udzielają porady zawsze można liczyć na Panią Kirsz mi pomogla innym również i ...
Opinia dodana przez: sandra

lekarz Dariusz Marcinowski

Szeroka 25
Stare Miasto, Toruń

Pierwszy lekarz który w tak normalny sposób podszedł do mojej choroby,w rzetelny sposób wytłumaczył stan mojego serca.Wyciszył moje obawy.Polecam.
Opinia dodana przez: marek

dr Małgorzata Podosek

Szpital Jednodniowy
Marii Skłodowskiej-Curie 73
87-100 Toruń

Jeden z najgorszych lekarzy u których byłam. Poszłam do Pani Doktor z bólem brzucha i gorączką do Citomedu.Pani doktor nie widziała potrzeby żadnych badań, wypisała receptę na leki po których dolegliwości się nasiliły.Jak można wypisywać leki bez badań!! Poszłam do innego lekarza, gdzie otrzymałam trafną diagnozę. Zadziwiające jest to, że doktor Podosek jest osobą młodą, więc tym bardziej nie rozumiem jej postawy. Strach myśleć co będzie za kilka lat. Nie ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Daniela Guttmann-Studzińska

Uniwersytecka 17 (Laboratorium) lok. 1c
87-100 Toruń

Polecam wszystkim Panią doktor znam ją od wielu lat i jeszcze nigdy nie natrafiłam na lepszego lekarza. Jest życzliwa, pełna zrozumienia a przede wszystkim nigdy nie zostawi pacjenta bez pomocy. Wnikliwa i kompetentna, jednym słowem super lekarz. Dziękuję jej za tyle lat wspaniałej opieki i serdecznie pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr Piotr Kowalczyk

Przychodnia Specjalistyczna Matopat
Storczykowa 8/10
87-100 Toruń

Bardzo pozytywna. Prowadzi mnie z leczeniem tarczycy a właściwie juz po jej wycięciu obecnie. Od ponad 3 lat. Zawsze uprzejmny, wszystko wytłumaczy zawsze ma czas aby wyjaśnic wszystkie wątpliwosci. Z czystym.sumieniem mogw polecieć.
Opinia dodana przez: Gracjan

lekarz Barbara Kwiatkowska

Toruń

Bardzo dobry lekarz ma duże doświadczenie i intuicję. Potrafi wszystko wytłumaczyć i naprawdę wie co robi
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Maria Skrzypek

Moniuszki 38 lok. 21
87-100 Toruń

Baba brudas i smierdziel, ma w domu tabuny karaluchow, znosi do domu śmieci ze śmietnika a karaluchy chodza nawet po klatce

lekarz Longin Gradowski

Witosa 4 lok. 1
87-100 Toruń

Zdecydowanie nie polecam, nie rozmawia z pacjentem, nie słyszy co się do niego mówi - dosłownie, ma problem ze słuchem i trzeba powtarzać wszystko głośno po kilka razy a i tak za bardzo nie przywiązuje wagi do tego co się powiedziało.
Opinia dodana przez: Ola

Interniści w Toruniu