Internista Toruń

lekarz Tomasz Jabłoński

Pracownia Diagnostyki Laboratoryjnej
gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 1
87-100 Toruń

Marcin - a co nie chciał dać ci zwolnienia na zawołanie więc go oczerniasz? Uważam ,że jest to bardzo dobry lekarz, który również słucha
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Bożena Kucharska

ulica PCK 26/33
87-100 Toruń

Wielka szkoda, że opiniodawca pod nazwą anonim, nie jest w stanie się ujawnić. Moja opinia jest całkowicie odmienna i chyba dlatego została usunięta. Pani doktor, to niezwykła osoba i i bardzo dobry lekarz. Leczę się u Pani doktor bardzo długo i zawsze mogłam liczyć na jej pomoc. Pozdrawiam serdecznie Panią doktor.
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Małgorzata Smolska

Internista, Lekarz medycyny pracy

Szosa Chełmińska 54 b/4
87-100 Toruń

Pani "doktor" nie potrafi diagnozować trudniejszych przypadków, nie wie co robić dalej jak podstawowe badania niczego nie wykażą, nie skieruje do specjalisty, szpitala, nie poradzi jakie kroki podjąć, nie ma planu leczenia. Jak wyczerpie swoje skąpe kompetencje kieruje do psychologa lub daje dziwne wskazówki by tylko mieć potem do czego się doczepić. Zasada jest taka że najpierw należy wykluczyć choroby somatyczne potem można skonsultować to z psychologiem. Pacjent ma prawo ...
Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Bożena Łukasiewicz-Radziszewska

Hallera 18
87-100 Toruń

Potwierdzam powyższe opinie. Najgorszy lekarz jakiego znam. Nie raz po wizycie aż się popłakałam z emocji. Łukasiewicz wymyśla pacjentom diagnozy, nie słucha ich wypowiedzi. Mówi, że symulują, chorobe nazywa uczuleniem, anginę opisuje jako uczulenie.... litości. Mi raz powiedziała że udaje a nastepnego dnia na pogotowie jechałam. Okropny babsztyl. Nie polecam
Opinia dodana przez: Sara

lekarz Anna Zwierzyńska

Internista, Diabetolog

Szeroka 25
Stare Miasto, Toruń

Ocena wystawiona po kilku wizytach , i wizytach u kilku lekarzy w innych województwach [różne miejsca zamieszkania.Do wcześniejszych nie mam żadnych zastrzeżeń]Ale tu naprawdę- lekarz i obsługa w całej przychodni - z którą miałem do czynienia SUPER . O pani doktor i pani Magdzie[rejestracja i instruktaż.] można powiedzieć że to co robią ,robią to z powołania Szczerze POLECAM Waldemar Bydgoszcz

lekarz Joanna Muszarska

Internista

Przychodnia Rodzinna "Na Ugorach"
Ugory 1
87-100 Toruń

bardzo miła , spokojana ,rzeczowa i kompetentna ŻYCZLIWA !MA ZAWSZE CZA DLA PACJENTA. SZCZERZE POLECAM .PACJENTKA

lekarz Anna Waglowska-Dondalska

Pulmonolog, Internista

ul. św. Józefa 68A/21M
87-100 Toruń

Świetny lekarz. Wnikliwie bada, zleca wszystkie potrzebne badania, informuje rzetelnie o stanie zdrowia. Jest bardzo ciepłym człowiekiem. Lekarz z powołania. Bardzo serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Barbara Kordylasińska

Przychodnia Medycyny Pracy nr 1
Skłodowskiej-Curie 61/67
87-100 Toruń

Pani doktor jest zawsze punktualna a nawet przed czasem, poważnie i z szacunkiem traktując pacjenta. Wysłucha i poświęca należyty czas na rozmowę, zadaje wiele pytań by poznać tło choroby oraz okoliczności towarzyszące. W razie konieczności zleca odpowiednie badania. Prawdziwy lekarz z powołania charakteryzujący się bardzo wysoką kulturą. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Marek Kuternoga

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska w Toruniu
ulica Dąbrowskiego 1
87-100 Toruń

ZNAKOMITY! ... UPRZEJMY, EMPATYCZNY, KOMPETENTNY, DOŚWIADCZONY, CIERPLIWY, GODNY POLECENIA! ... Jestem wieloletnim pacjentem dr. Kuternogi i nigdy się nie zawiodłem.
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Alina Danyluk

Szpital Jednodniowy
Marii Skłodowskiej-Curie 73
87-100 Toruń

"Ostateczne rozpoznanie - cukrzyca ciążowa" w oparciu o jeden wynik, przekroczony o kilka jednostek. Całkowity brak chęci pani doktor do weryfikacji i skierowania na dodatkowe badania. Warto zaznaczyć, że na pierwszej wizycie miałam w normie wagę, BMI, wagę dziecka, poziom cukru oraz absolutny brak objawów cukrzycy. 2 miesiące(!) pomiarów glukometrem(4 pomiary dziennie) nie wykazały odstępstw od normy, mimo tego, że nie trzymam się żadnej śmiesznej diety. Dieta zalecona w oparciu ...
Opinia dodana przez: Agata

Interniści w Toruniu