Internista Toruń

lekarz Maria Dereń-Potkin

Internista, Onkolog

ul. św. Ducha 17
87-100 Toruń

Najgorszy onkolog na jakiego trafiłam.Zero empatii i zrozumienia. Pani doktor zachowuję jakby pracowała za karę.NIE POLECAM.Pani doktor radzę zmienić zawód

lekarz Andrzej Jakubaszek

Internista, Reumatolog

Bolta 16/13
87-100 Toruń

Lekarz o wysokiej kulturze osobistej. Może nie poświęca szalonej ilości czasu dla pacjenta, ale nigdy nie odmawia skierowań do lekarzy specjalistów lub recept na badania diagnostyczne i leki potrzebne do już zdiagnozowanych chorób, jak to zdarzało się innym lekarzom pracującym w POZ. Ja polecam

lekarz Izabela Górska-Jurgielska

Internista, Diabetolog

Świerkowa 4
87-100 Toruń

Najgorszy lekarz u którego byłam. Pani bardzo niemiła, z pretensjami już na wejściu. Miała pretensje, że musi zbadać pacjenta. Zero rozmowy, wytłumaczenia co dolega, tylko pomrukiwanie. Okropna wizyta!
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Michał Dobrowolski

ulica Moniuszki 12
87-100 Toruń

To niestety, ale jakiś pajac. Zamówiłem wizytę prywatną. "Pan Doktor" przyjechał. Opowiedziałem mu o swoich objawach. Nie zadał ani jednego pytania. Nie spojrzał na żadne moje wyniki. W pewnym momencie wstał i bez słowa idzie do wyjścia. Na odchodne z ironią mówi: "Panu to jakiś inny lekarz jest potrzebny". Miał na myśli psychiatrę. Po jakimś czasie okazało się, że mam boreliozę z koinfekcjami. No ale dzięki takim specjalistom jak "lekarz" ...
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Piotr Moczyński

Szosa Chełmińska 54 b/4
87-100 Toruń

Jestem od kilku lat pacjentem Poradni Reumatologicznej Wojewódzkiego Szpitala w Toruniu. Chciałbym tą drogą złożyć serdeczne podziękowania Panu lekarzowi za profesjonalną i troskliwą opiekę medyczną, życzliwość i ciepłe słowa, których doświadczam podczas wizyt w tej poradni.Jego fachowość i zaangażowanie w leczenie pacjenta godne są zauważenia i pochwały. Wiesław Jakubczak
Opinia dodana przez: Wiesław

lekarz Andrzej Dejewski

Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Nowak&Nowak" w Toruniu
ulica Filtrowa 29B
87-100 Toruń

Profesjonalne i skuteczne wyniki leczenia. Posiadam duże zaufanie do kompetencji jako lekarza, ponieważ nigdy się nie zawiodłem.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Robert Guz

Plac Św. Katarzyny 4
87-100 Toruń

wspanialy czlowiek trzeeba poznac czlowieka akomentarz zbyteczny

lekarz Tadeusz Ładniak

Toruń

Leczę się u p. doktora już od ponad 10 lat (choruje na nadciśnienie tętnicze). Skutecznie dobiera odpowiednie leki, dzięki czemu mogę normalnie funkcjonować. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: marcin

lekarz Waldemar Bębenek

prywatna praktyka lekarska
ul.Gałczyńskiego 45
87-100 Toruń

bardzo dobry specjalista. chodze do niego w gabinetach od serca i kiedys mialam z nim stycznosc w golubiu. serdecznie polecam

lekarz Waldemar Bata

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy, Akademicka Przychodnia Lekarska w Toruniu,
ulica Gagarina 39
87-100 Toruń

Lekarz z powołania. Ogromnie mi pomógł w czasie studiów w Toruniu. Do dziś wspominam Pana Doktora. Magdalena
Opinia dodana przez: Magdalena

Interniści w Toruniu