lekarz Konstancja Roszkowska

Endokrynolog, Internista

Jestem pacjentką dr Roszkowskiej od dziecka, wcześniej prowadziła moją mamę i ciotkę. Nie znam lepszego fachowca w tej dziedzinie. Oprócz ogromnej wiedzy, doświadczenia i wyczucia lekarskiego Pani Doktor posiada jeszcze w sobie coś zupełnie bezcennego - szacunek dla drugiego człowieka. Mimo wielu lat pracy nigdy nie zachowuje się "rutynowo", każde pytanie postawione Pani Doktor znajduje odpowiedź, ma sens i nie ma strachu by je postawić. Jest poprostu NIEZASTĄPIONA!!!! Bardzo gorąco polecam wszystkim którzy szukją fachowej porady i rozwiązania swoich zdrowotnych problemów.

Wczoraj byłam na wizycie pierwszy raz. Jestem zauroczona p. doktor. Poświęciła mi dużo czasu, obejrzała wszystkie wyniki, dokładnie zbadała, wyjaśniła, odpowiedziała na wszystkie pytania, poleciła wykonać dodatkowe badania. Polecam Ją każdemu mającemu problemy zdrowotne.

Wystawiam najwyższe oceny, bo uważam, że naprawdę trudno o lepszego specjalistę w dziedzinie chorób tarczycy niż p. doktor Konstancja Roszkowska. Leczę się kilka lat, jestem b. zadowolony.

Lekarz o durzej wiedzy i wielkim doświadczeniu, leczę się u p. dr Roszkowskiej od dawna, jestem bardzo zadowolona z wynków tego leczenia. Polecam serdecznie!

Dobry, życzliwy człowiek, rzetelny lekarz z dużą wiedzą i doświadczeniem w leczeniu chorób tarczycy. Polecam z pełnym przekonaniem! Wdzięczna pacjentka

Wdzięczna pacjentka

Lekarka o wieloletnim doswiadczeniu zwłaszcza w leczeniu chorob tarczycy.Ogroma kultura osobista i życzliwość dla każdego pacjenta. /-/ Wieloletnia podopieczna