Internista

- 19027 lekarzy
Wolny termin: 23 Sie o 09:00. Sprawdź inny.
Internista Kraków lek. med. Edyta Sekuła

lek. med. Edyta Sekuła

Internista, Dietetyk

31-559 Grzegórzki, Kraków

Obawialam sie, ze efektow nie bedzie, jak przy kazdej poprzedniej diecie. A tu... Pierwsze 7 kilo za nami, a będzie i dwa razy tyle! Bardzo polecam tą Panią :)

Opinia dodana przez: Weronika
Wolny termin: 23 Sie o 14:20. Sprawdź inny.
Internista Kraków dr n. med. Aleksander Kwater

dr n. med. Aleksander Kwater

USG Doppler, Internista

31-559 Grzegórzki, Kraków

Dużo osob pisało już tutaj, że doktor Kwater bardzo ładnie tłumaczy wszystko pacjentom. Podpisuję się pod tym rękami i nogami. Ktoś mógłby się zaśmiać, ale mi naprawdę była potrzebna mini lekcja biologii, abym poczuła się pewniej i wiedziała jak będzie wyglądało nasze leczenie. Dziękuję!

Opinia dodana przez: Katarzyna
Wolny termin: 31 Sie o 15:20. Sprawdź inny.
Internista Kraków dr n. med. Grzegorz Sokołowski

31-559 Grzegórzki, Kraków

Do Doktora trafiłam przez żylaki, które męczyły moje łydki. Lekarz stwierdził, że najlepsza będzie laseroterapia i faktycznie miał rację. Dzisiaj nie tylko nie bolą mnie nogi, ale także wyglądają one dużo dużo lepiej.

Opinia dodana przez: daria

ulica Ogrodowa 25
74-300 Myślibórz

Super lekarz .wypisuje skierowania .nie bagatelizuje problemu -nie lekceważy pacjenta -wizyty są bez stresowe

Wolny termin: 20 Sie o 11:00. Sprawdź inny.

01-355 Bemowo, Warszawa

Wolny termin: 20 Sie o 14:00. Sprawdź inny.

01-355 Bemowo, Warszawa

Wolny termin: 21 Sie o 20:00. Sprawdź inny.

01-355 Bemowo, Warszawa

Byłam na pierwszej wizycie u pani doktor, która przede wszystkim bardzo dokładnie mnie zbadała, potem obejrzała wyniki badań laboratoryjnych, przepytała nt. dolegliwości, jakie biorę leki itd. i no cóż zaczynamy długotrwałe leczenie... Po pierwszej wizycie mam poczucie, że jestem w dobrych rękach, czekam na wyniki leczenia.

Opinia dodana przez: Diana N.
Wolny termin: 22 Sie o 17:00. Sprawdź inny.

01-355 Bemowo, Warszawa

Wolny termin: 23 Sie o 12:00. Sprawdź inny.

01-355 Bemowo, Warszawa

Wolny termin: 30 Sie o 19:20. Sprawdź inny.
Internista Lublin dr n. med. Marek Derkacz

dr n. med. Marek Derkacz

Internista, Endokrynolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin
Sławinek, Lublin

Lekarz prosto z filmu po prostu :) Pierwszy, który zrobił na mnie takie dobre w wrażenie ! Pełna kultura, uśmiech, uprzejmość- każdego pacjenta odprowadza do drzwi i wita w nich nowego :) Pan Derkacz poświęcił mi dużo czasu (chyba około 40 minut !) .Miałam mnóstwo pytań, wątpliwości, dużo do powiedzenia - na każde dostałam odpowiedź ustną a nawet pokazową w materiałach Pana doktora. Przytulna atmosfera, nie bałam się zadawać pytań; nie bałam się że Pan doktor odbierze moje "stwierdzenia i pomysły" jako podważanie jego kompetencji - była to raczej rozmowa jak z równym kompanem :) . Wszystko co przyniosłam do wglądu zostało przez doktora skserowane i wnikliwie przejrzane. Bardzo cenię sobie takie zainteresowanie. Po zleceniu odpowiednich badań dostałam dodatkowo kartkę ze wskazówkami do nich, żeby po wyjściu z gabinetu mieć możliwość poukładania sobie w głowie co i kiedy powinnam zrobić.Była to moja pierwsza wizyta u doktora, ale na pewno nie ostatnia - jeśli będę potrzebować konsultacji . Wierzę, że następna będzie równie profesjonalna :) Tacy specjaliści potrafią dać nadzieję na zmianę obrazu polskiego lekarza - jako przemądrzałego buca, który chce tylko napchać swój portfel. Dlatego poprzez tą opinię chciałam podziękować Panu za danie tej nadziei :). Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.
Katarzyna Śrut

Opinia dodana przez: Katarzyna Śrut