Internista Włocławek

Chocimska 1a
87-800 Włocławek

Bardzo mądra i profesjonalna lekarka ;chyba najlepsza ze wszystkich kardiologów we Włocławku. Ponieważ wyleczyła mnie z dolegliwości sercowych , już się nie leczę u żadnego kardiologa i pomimo wieku, trzymam się całkiem nieźle ;)
Opinia dodana przez: Sonia

Chmielna 2/4 lok. 5
87-800 Włocławek

ok. tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

lekarz Anna Nowakowska

Reumatolog, Lekarz rodzinny

Deszczowa 12
87-800 Włocławek

jestem bardzo zadowolona z wizyt u lekarza

Magdalena Jaśkiewicz

NZOZ "Euromed" Magdalena Jaśkiewicz we Włocławku
ulica Kaliska 83D
87-800 Włocławek

Najlepsza Pani Doktor z jaką kiedykolwiek się spotkałam. Wszystko dokładnie wytłumaczy,wysłucha i oczywiście z każdej wizyty wyszłam zadowolona. Oby więcej tak wspaniałych lekarzy.
Opinia dodana przez: Ewelina

Laboratorium Medyczne Synevo Włocławek Kilińskiego
Jana Kilińskiego 16
87-800 Włocławek

lekarz jest s u p e r, bardzo miły, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie o czym świadczy długi okres przebywania w gabinecie, bardzo dokładny i konkretny - oby więcej takich !!!

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze "Barska" we Włocławku
ulica Barska 13
87-800 Włocławek

Bardzo dobry specjalista. Czasami oschły ale niezwykle skuteczny. Dziekuję Panie Doktorze za podarowane lata życia.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Anna Kokocińska

Przychodnia Lekarska "Annmed"
Ostrowska 27
87-800 Włocławek

Cudowna osoba. Życzliwa, miła, zaangażowana. Poświęca pacjentom czas i energię. Często kosztem swojego własnego czasu. Stara się podejść do pacjenta kompleksowo. Próbuję odnaleźć przyczynę choroby i doprowadzić organizm pacjenta do stanu homeostazy a nie tylko leczy skutki i przepisuje coraz silniejsze leki...Co to- to nie! Antybiotyki w ostateczności. Specjalizuje się też w leczeniu/pomaganiu przy chorobach układu kostnego- kręgosłup, itd. Bardzo polecam! Z pewnością nie zostawi pacjenta na lodzie, jak większość ...

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

Rzeczowa . Tłumaczy dlaczego stosuje takie A nie inne leczenie A to u lekarzy nie jest częste. Poświęca dużo czasu pacjentowi.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Katarzyna Pawlak

Konopnickiej 12
87-800 Włocławek

Bardzo dobry, przyzwoity lekarz. Pani Doktor kompetentna, poświęca czas pacjentowi, zainteresowana skutecznością leczenia, wyznacza wizyty kontrolne. Gorąco polecam.

NZOZ Przychodnia Lekarska "Eskulap" we Włocławku
ulica Traugutta 10A
87-800 Włocławek

Lekarka godna polecenia.Z powołaniem i wielkim sercem.Ja i moja rodzina od wielu lat korzystamy z porad pani doktor.Jeśli pani doktor nie jest pewna diagnozy mówi to i dla pewności zleca dodatkowe badania.
Opinia dodana przez: Violka

Interniści w Włocławku