Internista Włocławek

Pulmonolog, Internista

Poradnia Pulmonolgiczna
Armii Krajowej 54
87-600 Włocławek

Nie rozumiem czego inni ludzie się czepiają. W 1982r. byłem u dr. Rogozińskiej po raz pierwszy. Od tej pory leczę się tylko u niej. Stawia trafne diagnozy, jest bardzo sympatyczna. Gorąco polecam.

Stacja Pogotowia Ratunkowego we Włocławku
ulica Lunewil 15
87-800 Włocławek

Marcin - a co nie chciał dać ci zwolnienia na zawołanie więc go oczerniasz? Uważam ,że jest to bardzo dobry lekarz, który również słucha
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Andrzej Sporny

Internista, Gastroenterolog

Królewiecka 42 lok. 7
87-800 Włocławek

Lekarz zpowolania badania przeprowadza dokladnie nieprawda jest ze to gbur chyba ze pacjent jes nie zdyscyplinowany lekarz go leczy a on swoje apozniej opwiada innym bzdury tbadania wykonuje bezbolesnie powoli a jak gogos boli to tak chyba mowia histerycy w poczekalni jest slychac jak ludzi ogarnia panika za nim lekarz zabierze sie do badania wiele zawdzieczam panu doktorowi dzieki niemu zyje inni lekarze nie poznali sie na mojej chorobie polecam

Al. Chopina 36/27

Szanowny Panie Doktorze,
tym sposobem i w tym miejscu chciałbym Panu bardzo podziękować, że wyleczył Pan mojego brata, który trafił do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Mam wielki szacunek dla Pana profesjonalizmu, empatii do chorego i życzliwości wobec jego bliskich.
To świadectwo jest potrzebą serca, aby ludzie byli bardziej wyrozumiali i nie wypisywali tych wszystkich niesprawiedliwych głupot w tym miejscu.
Z najlepszymi życzeniami,
Mirosław Siwiński z Torunia
Opinia dodana przez: Mirosław Siwiński

lekarz Joanna Białeta

Lekarz medycyny pracy, Internista

ulica Mielęcińska 1
87-800 Włocławek

Lekarz z prawdziwego powołania.Diagnozy - 100/100.Profesjonalistka w całym tego słowa znaczeniu,niewątpliwy przykład dla wielu lekarzy.
Opinia dodana przez: Krzysztof

Laboratorium Medyczne Synevo Włocławek Kilińskiego
Jana Kilińskiego 16
87-800 Włocławek

Bardzo dobry lekarz. Zbadał mnie i przyjął bardzo kompetentnie. Dokładnie zbierał wywiad, przejrzał wyniki badań i postawił prawidłową diagnozę (mam problemy z układem moczowym). Przepisał mi dobre i skuteczne leki, w najtańszych dostępnych postaciach handlowych, we właściwych dawkach na kg masy ciała. Znał dawkowanie z pamięci i nie wertował godzinami Leków Współczesnej Terapii ani innych branżowych leksykonów rozdawanych bezpłatnie przez firmy farmaceutyczne na zjazdach lekarzy. Znał podobnie jak ja mechanizm ...

ul. Leśna 14/4
87-800 Włocławek

Nie wiem skąd tyle opinii negatywnych na temat Pani doktor Czekaj. Ja się leczę u Niej od 4 lat. Inni lekarze wcześniej nie mogli mnie wyprowadzić na życie bez bólu, a Ona to zrobiła i to w ciągu 3-4 miesięcy. A ból to był niesamowity, bo poszły mi kręgi w kręgosłupie. Mam do Pani doktor pełne zaufanie i polecam Jej fachowość. Na konsultacje przylatuję z Norwegii - BO WARTO !.
Opinia dodana przez: Szymon

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze "Barska" we Włocławku
ulica Barska 13
87-800 Włocławek

Pan doktor Pawlak jest bardzo kompetentnym lekarzem otwartym na potrzeby pacjenta.Słucha z zainteresowaniem,zawsze pomoże.Jest miły i serdeczny.Dba o dobro pacjenta.Stawia trafne diagnozy.Polecam wizytę u pana doktora.
pacjentka A.P

Gabinet Psychiatryczny
Reja 13 " Medyk "
87-800 Włocławek

Zero kultury i ogłady. Nie potrafi niczego spokojnie wytłumaczyć i krzyczy na pacjentów! Nie polecam. Jeśli chcecie otrzymać porządna diagnozę w spokojnej atmosferze i z kulturą to na pewno nie u tego Pana.Dotyczy także albo przede wszystkim kobiet w ciąży.
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Zbigniew Kaczmarek

Lekarz med. paliatywnej, Internista

ulica Matrasia 9
87-800 Włocławek

Człowiek bez sumienia,bezwzględny,wyrachowany,oszust,ograbil rodzinę,zagarnal mieszkanie po bezdzietnej ciotce ,akcje lotu,,udaje osobę pobozna a to co sobą reprezentuje naprawdę jest nie do opisania

Interniści w Włocławku