lekarz Irena Badura

Polecam. Słucha,pyta. Nie ma problemu z wystawianiem skierowań do poradni czy specjalistów jesli o to proszę i mowie dlaczego che skierowanie, czy nawet na badania ktore sa mi potrzebne.

PORAŻKA NIE POLECAM , MÓJ SYN PO WIZYCIE TEJ PANI ZNALAZŁ SIE W SZPITALU !!! ZŁA DIAGNOZA I ŹLE LEKI

Do Pani Doktor trafiłam pod nieobecność innego pediatry mojej córki. Było to cudowne zrządzenie losu. Pani Badura jest dociekliwa, ma ogromną wiedzę i świetne podejście do dzieci. Wyleczyła moją córkę z anemii, po to aby ją bezpiecznie zaszczepić. Jestem zachwycona opiekią i już nie wrócę do poprzedniej pani pediatry, choć i tamta była bardzo dobra.