dr n. med. Irena Daniluk-Matraś

Medycyna estetyczna, Chirurg dziecięcy

14.06.2017 roku usunięcie wodniaka jądra, w 100% polecam Pani profesor, lekarz z powołania mający niesamowity dar, wiedzę, empatię i mnóstwo najlepszych cech jakie może mieć człowiek. Moja wdzięczność i szacunek, wielkie podziękowania dla Pani jak i całemu zespołowi lekarzy, pielęgniarek i personelowi pomocniczemu Szpitala Jurasza w Bydgoszczy Oddział Kliniczny Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Dzieci i Młodzieży.

W 2001r. pani dr.uratował mnie od wózka inwalickiego . Mając 3 miesiące przeprowadziała na mojej osobie operacje przepukliny rdzeniowo-opon owej. Dzisiaj razem z rodzicami nie potrafimy wyrazić wdzięczności za jej podejście do nas. WSPANIAŁY LEKARZ I CZŁOWIEK

"Przed Wami długa i ciężka droga, ale postaramy się zrobić wszytsko, żeby Wasz syn w przyszlości funkcjonował normalnie". Gdy usłyszeliśmy to zdanie byliśmy w szoku. Później jednak doceniliśmy szczerość Pani doktor. Było ciężko i dosyć długo (1,5 roku od diagnozy do ostatniej z trzech operacji jelit). Naprawdę Pani doktor i jej zespół zrobili wszytsko, co w ich mocy i nasz synek jest teraz żywiołowym dwulatkiem. Wiem, że jeszcze trochę przed nami, ale jestem wdzięczna Pani doktor za wszytsko. POLECAM!!! Szczerze mówiąc to tylko w KiKChDz spotkałam prawdziwych lekarzy z powołania, do grona których Pani doktor na pewno się zalicza!

Witam. ;-) Bardzo polecam panią doktor Irenę Daniluk- Matraś.Jest bardzo miła i uprzejma.Poświęca dużo czasu pacjentowi.Jest po prostu lekarzem z powołania. Moja siostra, która ma teraz 3 lata przeszła u pani chirurg wiele zabiegów związanych z prawą nóżką.Leczyliśmy się w Centrum Medycznym "Zachód" w Bydgoszczy. Leczenie trwało ponad rok. Poświęcała nam bardzo dużo czasu. Pani doktor podejrzewała nowotwór u mojej siostry. Na szczęście okazało się ze jest to gruba tkanka tłuszczowa, która jest nie łatwa do usunięcia. Po zabiegach jest wszystko ok. ;D Czeka nas jeszcze tylko wymrażanie, ponieważ siostrze ...

Witam. ;-)
Czeka nas jeszcze tylko wymrażanie, ponieważ siostrze się ta choroba rozsiewa po całej stopie. mam nadzieję, że moja opinia o pani doktor jest dobra. Polecam panią chirurg Irene Daniluk -Matraś.
Jest najlepszym lekarzem na całym świecie.

nigdy w życiu nie spotkałam tak wspaniałego lekarza i człowieka, czas jaki poświęca małym pacjentom jest nieoceniony, dokładna, dociekliwa, niesłychanie inteligentna, pomocna, życzliwa, i można by tak godzinami.. mój miesięczny maluszek trafił do Pani Doktor z powiększoną nerką, po drodze wyszła przepuklina, operacja odbyła się w trybie natychmiastowym dzięki Dr Matraś, teraz chodzimy na kontrole nerki, jestem wpatrzona w Panią Doktor jak w obrazek i ufam jej jak nikomu na świecie. To prawdziwy lekarz z powołania, chylę przed Nią czoła.

Polecam z czystym sumieniem,dzieci też to wiedzą, bo w gabinecie nie płacza nawet podczas nieprzyjemnych zabiegów.

pod względem stosunku do pacjenta i do rodziców zdecydowanie się wyróżnia, jest uprzejma, wyjaśnia wątpliwości, przeznacza na dany problem tyle czasu ile on wymaga, na dziecko patrzy holistycznie i odnosi się wrażenie, iż stara się pomóc i właściwie pokierować pacjenta, przy tym uwzględnia zdanie rodzica i odnosi się do pacjenta i jego rodziny z szacunkiem, dałam na razie trzy czwórki, gdyż wstrzymuję się z końcową opinią do zakończenia sprawy u mojego dziecka i dopiero wtedy będę mogła na 100% wydać obiektywną opinię

Na pracę Pni Doktor patrzyłam przez 8 miesięcy codziennie. Dokonywała takich rzeczy, które ocierają się o cuda. A najlepszym przykładem jest mój syn. Miał wyciągnięte jelita i układane na nowo, martwicze zapalenie jelit, resekcję jelit i wstrząs septyczny. A teraz jest żywiołowym czterolatkiem. I zdrowym!

Nie spotkałam w moim życiu takiego lekarza.Podpisuję się obiema rękoma pod wszystkimi pozytywnymi opiniami.Pani dr.Matraś to lekarz z powołania, to człowiek o wielkim sercu - to widać już przy pierwszym spotkaniu,po pierwszej rozmowie.A te opinie dodatkowo to potwierdzają. Moja mała Jagódka szaleje ze szczęścia na jej widok.Wyrazy szacunku dla pani dr.Matraś :)

Pani doktor przeprowadziła mi operację usunięcia dwóch guzów z piersi. Po operacji nie ma nawet śladu. Ze względu na słaby sprzęt na NFZ użyła własnego w publicznym szpitali, łącznie z opatrunkami używanymi przy operacjach plastycznych, aby nic nie było widać. Szwy ściągała w swojej prywatnej klinice za darmo - w szpitalu nie chcieli ściągnąć, bo skończyła się refundacja NFZ :/ Było to 10 lat temu. Do dziś wspominam wspaniałą panią doktor. To lekarz z powołania. Pozdrawiam!