lekarz Irena Dawidiuk

3,3
3,1
3,5
2,4

Pani dr n med. jest bardzo ciepła i nastawioną na pacjenta osobą...robi wnikliwy wywiad, bardzo ( pierwszy raz taki spotkałam ) a odwiedziliśmy tony lekarzy, owszem stosuje diety eliminacyjne najpierw po wywiadzie lecz jeśli się rozumie dlaczego i po co...( my dopytywalismy dużo) a potem poczytaliśmy jeszcze na ten temat bo inaczej musiałaby z nami siedzieć 5 godzin a i tak była z nami 1,5 godz. Jeśli ktoś nie rozumie podejścia do organizmu jako całośc bo został przyzwyczajny do specjalistów od każdego narządu którzy pojęcia nie mają i do tego ...

Jeśli ktoś nie rozumie podejścia do organizmu jako całośc bo został przyzwyczajny do specjalistów od każdego narządu którzy pojęcia nie mają i do tego nie biorą nic więcej pod uwagę to zawsze będzie miał problem, bo nie tego szukał, nie rozumie i nie zroumie jeśli się nie doczyta, douczy i zrozumie, ze leki w prostej drodze cos zaleczą ale doprowadzą do otwarcia kolejnych 10 schorzeń w czasie. My polecamy bardzo i jesteśmy jej wdzięczni. Do testu MRT nas zachęcała i nie zmuszała, po roku dojrzeliśmy zrobiliśmy co jeszcze bardziej poprawiło sprawy i żałujemy że tak późno. Ile kasy i łez byśmy zaoszcedzili. Test nie jest tani ale korzyści co niemiara...każdy z nas go będzie robił tylko odpowiednio do czasuby zgromadzi c fundusze. pozdrawiam i zdrowia życzę

Bardzo mi pomogla i dalej pomaga. Znalazlam pani Doktor po tym gdy nic juz nie pomagalo i lekarze zawiedli. Chodzilam od lekarza do lekarza az wreszcie znalazlam pania Dawidiuk. Rozpis diety jest dopasowany do pacjeta indiwidualnie. Bardzo polecam. :)

Leczyłam się u Pani doktor Dawidiuk dietą bezglutenową i bezmleczną aż przez cztery lata. Przyszłam do niej z problemem dermatologicznym. Po zrobieniu bardzo drogich badań krwi, w tym testów na przeciwciała przeciw endomysium i gliadynie, Pani doktor stwierdziła u mnie celiakię. Nie wytłumaczyła co oznaczają poszczególne wyniki, zaleciła bardzo restrykcyjną i bardzo drogą dietę. Do tego suplementy, również bardzo drogie. Co miesiąc - kontrola. Dieta miała trwać pół roku. Po tym czasie, bez powtórnych badań, Pani doktor przedłużyła mi dietę do dwóch lat. Po dwóch latach, okazało się, że nie wiadomo kiedy będę mogła przejść na dietę glutenową. Stwierdzeniu temu nie towarzyszyły żadne badania a kolejne wizyty ograniczały się do sprawdzenia wagi i pomiaru tkanki tłuszczowej oraz ogólnemu przyjrzeniu mi się. Nic nowego. W dodatku, problem, z którym przyszłam, wcale nie zniknął - nie w takim stopniu jak się spodziewałam. Dopadły mnie wątpliwości. Tym bardziej, że bardzo psuły mi się zęby, pomimo stosowania różnorodnej diety. Na moje wnikliwe pytania:"kiedy mogę przejść na gluten"?, nie usłyszałam konkretnej odpowiedzi, tylko komentarze w stylu:"jest Pani w wieku produkcyjnym i nie zaleca się". Z różnych przyczyn, w tym finansowych, zrezygnowałam z diety. Po dwóch latach diety glutenowej, nie stwierdzono u mnie żadnych, nawet najbardziej czułych w celiakii przeciwciał, w żadnej klasie. Wyniki badań genetycznych wskazują jednoznacznie, że nigdy nie mogłam mieć celiakii, gdyż nie mam do niej predyspozycji. Okazało się, że przeciwciała, które Pani doktor uznała za objaw choroby, to zaprzeszła historia i nie były one aktywne nawet w momencie wykonywania pierwszych badań!!! Zęby mam zdrowe, czuję się dobrze, problem dermatologiczny zniknął w czasie ciąży. Nie polecam jako diagnosty chorób gastrologicznych.

Ponieważ tonący brzytwy się chwyta, chodziłam do pani Dawidiuk kilka lat z moim niepełnosprawnym dzieckiem, mając nadzieję, że może te porady poprawią jego funkcjonowanie. Niestety bez efektów. Polecała usługi swoich kolegów "specjalistów". Wyników wykonanych przez nich "badań" nie potwierdziły żadne rzetelne badania lekarskie. Polecała także swoje ulubione firmy farmaceutyczne oraz zaprzyjaźnione sklepiki ziołowe (wraz z dokładnym podaniem adresu). Czasami miałam wrażenie, że po prostu testuje na moim dziecku działanie różnych preparatów. Natomiast ręce definitywnie mi opadły w obliczu dwóch wydarzeń. Po pierwsze: zalecała zbieranie OGRYZKÓW JABŁEK od wszystkich krewnych i ...

Polecała także swoje ulubione firmy farmaceutyczne oraz zaprzyjaźnione sklepiki ziołowe (wraz z dokładnym podaniem adresu). Czasami miałam wrażenie, że po prostu testuje na moim dziecku działanie różnych preparatów. Natomiast ręce definitywnie mi opadły w obliczu dwóch wydarzeń. Po pierwsze: zalecała zbieranie OGRYZKÓW JABŁEK od wszystkich krewnych i znajomych i gotowanie z nich dziecku kompotu!!! Po drugie: na każdej wizycie zachęcała do wykonania testu LEAP, który kosztuje kilka razy więcej niż normalne badania i wymaga pobrania aż 450 ml krwi, podczas gdy normalnie wystarczy 15 ml. Mąż, który jest honorowym krwiodawcą, przypuszcza, że może chodzi tu o handel krwią, bowiem taka ilość krwi jest rutynowo pobierana, kiedy się ją oddaje!!! Wszystko to pachnie grubym hochsztaplerstwem, ostrzegam potencjalnych pacjentów.

Znakomita skuteczna mądra. Pod warunkiem że ktoś jest otwarty na zmiany. Oporni lepiej niech idą po antybiotyk. Ale dla otwartych umysłem rewelacja.

Nie polecam. Zostałam OSZUKANA. Pani dr na 5 wizycie w Centrum Furtura tj. 25.08.2020 (dwie pierwsze były w ramach MRT) powiedziała, że rozpisze mi dietę (konkretnie: co jeść, w jakich godzinach) i w ciągu 3 dni prześle mailem. Za wizytę zapłaciłam 150 zł. Dziś mija ponad 2 miesiące i dieta nie została wysłana. Zero odpowiedzi na SMS wysłanego po 6 dniach czy maila w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Po dodzwonieniu się do recepcji usłyszałam cyt.: "Pani Irena jest teraz bardzo zajęta" i zero odniesienia się do sytuacji do dnia dzisiejszego. ...

Marlena G.

Wizyta godzinna z kompleksowym zapoznaniem sie z objawami i problemem pacjenta. I na tym konczy sie pozytyw. Pani Doktor miała podesłać tego samego dnia jadłospis/ zalecenia do diety i pomimo moich kilku przypominajek, przez miesiac czasu nie otrzymałam nic. Pani Doktor nawet nie raczyła odpisac na maila. Lekceważące podjejscie i strata czasu.

Leczylam się u p. Doktor dwa lata z nadwagi z dobrym skutkiem. Niestety kiedy wystąpił u mnie poważny problem zdrowotny p. Doktor uznała ze czas zarobić na mnie poważne pieniądze. Sprzedawała mi leki niedostępne w Polsce z 50 procentowym narzutem. Uparla się na wykonanie badania oberonem -250 zł, przy czym oczywiście skierowała mnie do znajomej. Wcześniej badanie wykonywał mój mąż u innej znajomej p. Doktor ale tamta brała tylko 170 zł, wiec p. Doktor zmieniła współpracownika. Kazała mi robić kosztowne badania i wyniki przesyłać mailem, ale po ich przesłaniu nie reagowala, dopiero musiałam przyjść, zapłacić 75 zł i uzyskać poradę. Poddalam się kiedy p. Doktor kazała mi się zgłosić po maści z żółtego tulipana, która miał dostarczyć jej znajomy - poszukajcie sobie tej masci w internecie :-)) reasumujac to naprawdę dobry lekarz (kiedyś), ale obecnie orarniety jedynie chęcią zdobywania kasy.

Do Pani dr Dawidiuk trafiłam z polecenia lekarza pierwszego kontaktu po ponad 10-cio miesięcznych próbach zdiagnozowania moich dolegliwości przez różnych lekarzy. Niby badania w normie a ja czułam się coraz gorzej i żadne leki nie pomagały na moje dolegliwości bólowe ze strony układu pokarmowego a włosy wychodziły garściami. Po pierwszej wizycie i wywiadzie postawiona została wstępna diagnoza, zlecone badania i zalecona dieta. Po 2-3 tygodniach restrykcyjnego przestrzegania diety znikły trwające miesiące dolegliwości bólowe, z dnia na dzień czułam się silniejsza i zdrowsza. Po roku stosowania diety wszystko wróciło do normy a przy okazji zrzuciłam 10 kilo nadwagi bez głodzenia, jedząc zdrowo i eliminując produkty zawierające laktozę i gluten. Ze swojej strony mogę tylko polecić Panią doktor :)

Leczę się u Pani Dr ponad osiem miesięcy. Wcześniej spędzałam czas w szpitalach dermatologicznych i nikt nie mógł mi pomóc. Jestem na bardzo restrykcyjnej, zdrowej diecie, której przestrzegam (i która cały czas rozszerza się o nowe produkty). Efekty przeszły moje oczekiwania. Pani doktor ma ogromną wiedzę na temat żywienia i alergii. Patrzy na problem całościowo. Wychodzi z założenia, że odpowiednio dobraną dietą da się wszystko wyleczyć. Chodzę w Warszawie i nie dostałam żadnego sygnału bym badania robiła u jej znajomych. Polecam wszystkim.