lekarz Irena Dłużyk

Reumatolog, Internista

2,1

Nie polecam, a nawet całkowicie odradzam leczyc się u takiej pani doktor. Calkowity brak empatii, zero uprzejmości. Nie obejrzała pacjeta, nie raczyla wysłuchać innych ważnych informacij o moich chorobach, ktore mogli by przydać się przy ustaleniu planu leczenia. W ogóle nie informuje pacjenta jakie leki przepisuje i dla czego, jak ich przyjmowac i jak długo.Pani doktor jest opryskliwa i nieupszejma. Szkoda czasu na leczenie się u takiej ,,doktor".

Niestety nie mogę powiedzieć nic pozytywnego o tym lekarzu. Zupełny brak empatii, nie pyta pacjenta o wiele istotnych informacji mających wpływ na leczenie (np. czy pacjent jest uczulony na NLPZ przypisując lek Apro-Napro), przypisuje leki sterydowe bez informowania pacjenta o dawkowaniu i jak długo można je przyjmować. Na opuchnięty palec tylko chwilę spojrzała i stwierdziła od razu niedotykając go, że jest to zwyrodnienie reutomaidalne (?). Odnosi się wrażenie, że Pani doktor chce "załatwić" na szybko pacjenta i mieć go z głowy na kolejne 2 m-ce. Osobiście odradzam tego lekarza jako specjalistę reumatologa. Najgorszy u jakiego byłem.

Pani doktor ,to świetny lekarz reumatolog ,zawsze trafne diagnozy,porady ,życzliwa dla pacjentów ,mimo czasami widocznego przepracowania.Polecam

Polecam Panią doktor, która dość szybko wykryła u mnie chorobę i zastosowała leczenie. Do dziś dnia nie miałam potrzeby konsultowania się.

Nie polecam, zamiast obejrzeć pacjenta, posłuchać o dolegliwościach, kieruje do psychiatry! i to jest lekarz?! Żenada, nie polecam

Nie polecam tego lekarza, zero uprzejmości, empatii. Zza biurka, nawet nie podeszła do mnie nie popatrzyła na ręce, stopy, przepisała receptę na fastum żel. Gdy mówiłam o swoich dolegliwościach stawowych, powiedziała,że mam iść do psychiatry! Ludzie z dala od takiego lekarza! No może gdybym zapłaciła, to podejście byłoby inne. Żenada i upokorzenie pacjenta.

Niestety Pani Doktor zawiodła mnie bardzo. Mimo ,że kasowała kasę ,czasem 3 razy w miesiącu,w okresie zaostrzenia choroby nie zrobiła nic, aby aby pomóc mi dostać sie na oddział. Czekałam w kolejce parę miesięcy, źle się to dla mnie skończyło