lekarz Irena Dobrzeniecka

Chirurg dziecięcy, Urolog

Szanowni Państwo!. Pani doktor to sympatyczna ciepła osoba, Moja wizyta połączona z zabiegiem u Pani doktor to czas spędzony nie tylko jako pacjent ale również jako zwykły człowiek uwikłany w chorobę. Pani doktor wszystko wytłumaczyła tak pokierowała rozmową że nawet się nie zorientowałem a już było po zabiegu. Polecam wszystkim zmagającym się z problemami urologicznymi - umówcie się na wizytę u Pani doktor, a wróci Wam poczucie bezpieczeństwa i będziecie profesjonalnie i życzliwie leczeni. Dziękuję Pani doktor,życzę dobrego zdrowia na długie lata.

Bardzo miła i taktowna pani doktor. Widać pełen profesjonalizm, wiedzę i ogromne doświadczenie zawodowe. Polecam z calego serca.

Nie polecam, pani nie przyszła na umówioną wizytę, czekałam 30minut… najpierw nie odbierała telefonu, po napisaniu wiadomości telefon został wyłączony… nieposzanowanie czasu drugiego człowieka! Lekarz powinien być osobą odpowiedzialną.

Lekarz bardzo ciepły i miły. Super podejście do małego pacjenta, zrażonego do lekarzy po wcześniejszych doświadczeniach. Pani doktor z dużym doświadczeniem i wiedzą. Spokojnie i cierpliwie wszystko tłumaczy. Polecam

Bardzo dobre podejście do małych pacjentów, proste wyjaśnienie sprawy, zrozumienie. Duża wiedza specjalistyczna. Potwierdzam dobre opinie o lekarzu.

Pani doktor należy do nielicznych lekarzy do których chodzi sie z przyjemnością. Pełen profesjonalizm. Polecam.

Jeżeli musisz korzystać z porad lekarzy bardzo polecam

Jeżeli musisz korzystać z porad lekarzy bardzo polecam

jestem bardzo zawiedziona.niespełniono moich oczekiwań.nie polecam

jestem bardzo zawiedziona.niespełniono moich oczekiwań.nie polecam

trudno o dodatkowe komentarze - wszystkim zycze takiej opiekunki swojego zdrowia

lekarz z dużą wiedzą, z dużym taktem, pośwwięcająca się dla pacjentów całym sercem