Irena Dziewońska

2,9
2,9
3,4
3,2

Od prawie 8 lat korzystam z kompetencji i wiedzy p. dr Ireny Dziewonskiej i cala moja czworeczka dzieci (7, 6, 4 lata i 3 m-ce) od niemowlaka byla pod jej opieka medyczna. Zycze wszystkim lekarzom aby majac podobny staz pracy i doświadczeń co dr Dziewonska zachowali podobną energię, poczucie humoru, pracowitość, chęć uczenia się... Polecam dr. Dziewonska wszystkim, ktorzy chca miec kontakt z dobrym, doswiadczonym lekarzem. A że nie jest slodziutka w podejsciu do pacjentow... ok. Zamiast tego mówi do nich "serwus!" ;) Justyna Doboszynska-Kowal

Justyna Doboszynska-Kowal

Korzystamy z pomocy Pani Doktor od roku. Wyciagnela syna z bardzo powaznej choroby (dziecko po zapaleniu pluc i rotawirusie, leczone w szpitalu zlapalo grype). Dzieki jej fachowej opiece uniknelismy kolejnego koszmaru w szpitalu. Dziecko dostawalo w domu kroplowki, zostaly zrobione wszystkie niezbedne badania w domu, mielismy codzienny kontakt i opieke Pani doktor. Jest zawsze dostepna nawet poznym wieczorem i w weekendy. W naszym przypadku diagnoza byla zawsze trafiona a uzyskana pomoc fachowa. Jest lekarka o duzej wiedzy i doswiadczeniu. Podany koszt to wizyta lekarska w gabinecie w weekend. Wizyta domowa jest drozsza, a wizyta w gabinecie w dzien powszedni kosztuje 50 PLN.

Poszłam do tej lekarki bo była niedziela a moja córeczka miała goraczkę. Diagnoza - zapalenie oskrzeli = antybiotyk. Po podaniu mojej córce leków przeciwgoraczkowych stwierdziłam poprawę i postanowiłam poczekac z podaniem antybiotyku do następnego dnia. Nasza Pani doktor równiez dokładnie osłuchując stwierdziął tylko infekcję kataralną i zaleciła vit c , wapno itd. Nie było żadnego zapelenia oskrzeli!!!! Ta lekarka jest nastawiona tylko na zysk nawet kosztem zdrowia dziecka. Zdecydowanie odradzam. A tym osobom którym się wydaje , że P. Iwona dobrze leczy wasze dzieci to faktycznie po podaniu silnych chemicznych leków na objawy oraz antybiotyków efekt jest szybki ale zastanówcie się jakim kosztem???? Przecież to wasze dzieci a ja nie wieże że tą kobietę obchodzi ich dobro skoro tak postapiła z moją córką.

Byłem pacjentem Pani dr Dziewońskiej od urodzenia.Obecnie jestem już pełnoletni i do tej pory konsultuje się w razie potrzeby. Dr Dziewońska jest najwyższej klasy specjalistą. Wyprowadziła mnie z powtarzającego się zapalenia oskrzeli. Była zawsze dostępna i służąca pomocą. Życzę każdemu takiego lekarza... Łukasz Czubak

Dr Dziewońska jest najwyższej klasy specjalistą.
Wyprowadziła mnie z powtarzającego się zapalenia oskrzeli.

Jestem dziadkiem sześciorga wnucząt. Pani dr Dziewońska leczyła troje naszych dzieci, teraz leczy nasze wnuki. Zawsze byliśmy i dalkej jesteśmy bardzo zadowoleni i wdzięczni Pani Doktór. Zdecydowanie polecam Panią dr Dziwewońską, jest bardzo dobrym lekarzem. Dziadek

Dziadek

Bardzo dobry lekarz prowadzi naszego synka od prawie 3 lat. Polecam

Bardzo dobry lekarz prowadzi naszego synka od prawie 3 lat. Polecam

Pani doktor,fachowiec, a kasę kazdy chce zarobić i ja to rozumiem. Jak to czyta, to ją pozdrawiam. Olek.

Zdecydowanie odradzam. Nigdy nie spodziewałam się, że jakikolwiek pediatra może mieć tak fatalne podejście do małego pacjenta. Pani doktor mimo dojrzałego wieku obchodziła się z moim synem jakby pierwszy raz w życiu badała kilkumiesięczne dziecko. Badanie przeprowadziła w okrutny sposób doprowadzając dziecko do koszmarnego płaczu. Spodziewałam się,że trafiłam do profesjonalisty który pomoże mi wyleczyć dziecko.Niestety z gabinetu wyszłam jeszcze bardziej zdenerwowana niż przed wizytą. Brak rzeczowej diagnozy, błędnie wypisana recepta, skierwoanie na niepotrzebne badania + konieczność wizyty u innego lekarza. W pewnym wieku nastaje czas na emeryture - zdecydowanie nie polecam - stracony czas, nerwy i pieniądze.

Bardzo mily kontakt i super podejscie.Syn mimo,ze przyszlismy z wysypka zostal przebadany kompleksowo.Jestem zadowolona z wizyty.Polecam

Pani doktor Dziewońska skutecznie dba o zdrowie moje i naszej rodziny od wielu lat jestem jej za to wdzięczny. Michał Czubak

Michał Czubak