Irena Dziewońska

Pediatra, Wizyty domowe

Już ktoś tutaj o tym napisał...600 zł (wizyta, badania na cito, leki, wymaz, kolejna wizyta itd...)- za dwa dni spotkań z Panią dr. O jakich kompetencjach mówimy? Córkę Pani dr. przyjęła w środę rano, diagnoza, angina + zapalenie oskrzeli, zapisała antybiotyk, badania krwi na cito, wymaz z gardła. wieczorem zadzwoniła, stwierdziła,że badania są bardzo złe, wyznaczyła wizytę na przyszły dzień. Następna wizyta - skierowanie do laryngologa (prywatnego- sama zadzwoniła i umówiła wizytę).Stwierdziła że gardło się pogorszyło i konieczna wizyta u laryngologa, prawdopodobnie potrzebna zmiana antybiotyku na dożylny lub domięśniowy, ale mamy się nie martwić bo załatwi nam prywatną pielęgniarkę:)Mimo tego, że dzień wcześniej stwierdziła zapalenie oskrzeli badanie osłuchowe polegało na jednym przytknięciu stetoskopu do klatki piersiowej i jednym do plecków. U dziecka które ma rzekomo zapalenie oskrzeli!!!Za wizytę skasowała 50 zł. Dlaczego umówiła nas do kolejnego lekarza, mimo tego, że zapisany antybiotyk przez nią nie było podawany nawet 24 godziny??? Poprawa po antybiotykach następuje po 3 dobach, dopiero wtedy można stwierdzić czy działa. Dlaczego zrobiła panikę ze złymi badaniami? ASO i OB zawsze są wysokie przy chorobie. W skierowaniu do laryngologa Pani dr napisała ze po raz pierwszy byliśmy u niej dwa dni temu i była bardzo zdziwiona, że byliśmy dzień wcześniej o czym ona (niewiarygodne!).A na skierowaniu do laryngologa napisała że byliśmy dwa dni wcześniej. Dwa dni później zadzwoniła i pytała czy byliśmy u laryngologa - "nie - nie byliśmy" i bardo interesowała się tym, czy odwołaliśmy wizytę! Nie polecam - zero podejścia do dzieci, nie uśmiechnęła się nawet raz do dziecka, nie odpowiada na pytania rodziców, osobowość robota!I ciekawe jest to, że kieruje na badania jedynie do prywatnych przychodni:)- kooperacja finansowa?:)

wyjątkowo nieuprzejma, liczy tylko pieniadze, dla dziecka niemiła, poświęca mało czasu, najgorszy lekarz jakiego spotkałam, zdecydowanie odradzam wręcz przestrtzegam

najpierw zadzwoniłem a później przejrzałem te bzdurne komentarze dotyczące Pani doktor i z pewnym niepokojem udaliśmy się z żoną na Warecką, dziecko zostało kompleksowo zbadane Pani lekarz poświęciła naszej córeczce dużo czasu a co najważniejsze postawiona przez nią diagnoza doprowadziła do tego że po 24 godzinach od zastrzyku oraz podanych lekarstw obiawy choroby ustąpiły, polecam tym bardziej, że dzien wcześniej straciłem mnóstwo czasu u pseudo pediatry (publiczna służba zdrowia) i odwiedziłem w nocy szpital w Wołominie gdzie 30 chorych dzieci oczekiwało w niekończącej się kolejce do 1 pediatry (czas oczekiwanie ok. 4 godzin w jednym pomieszczeniu z 30 chorymi na różne choroby dziećmi) 100 zł (za wizytę prywatną) biorąc pod uwagę, że dziecko na Jzbie przyjęć w Wołominie nie załapało kilku dodatkowych chorób - tanio, dziękujemy i gorąco pozdrawiamy Panią Doktor Monika, Paweł oraz zdrowa Tatiana Żak

Skuszony poprzednimi opiniami wystawianymi na forum skontaktowałem się z panią doktor, ponieważ mój 11 miesięczny synek miał wysoką gorączkę. ustaliliśmy godzinę i wynagrodzenie. Żona równolegle zamówiła z pracy wizytę innego pediatry. Pani doktor przyszła drugą, jedyne czym się interesowała to kwota 150 złoty na dziecko nawet nie spojrzała. Kwotę uiściłem, niesmak pozostał. Jeżeli znają państwo jeszcze jakąś instytucje gdzie mógłbym zgłosić powyższy proceder proszę o kontakt.

Pani dr zdiagnozowała zapalenie oskrzeli czego inny lekarz nijak nie słyszał. Nie podałem więc zapisanego antybiotyku, to był dobry krok, bo po 2 dniach dziecko zdrowe bez antybiotyku. Zapłaciłem 80 zł za wizytę w gabinecie w dzień powszedni.

Korzystamy z pomocy Pani Doktor od roku. Wyciagnela syna z bardzo powaznej choroby (dziecko po zapaleniu pluc i rotawirusie, leczone w szpitalu zlapalo grype). Dzieki jej fachowej opiece uniknelismy kolejnego koszmaru w szpitalu. Dziecko dostawalo w domu kroplowki, zostaly zrobione wszystkie niezbedne badania w domu, mielismy codzienny kontakt i opieke Pani doktor. Jest zawsze dostepna nawet poznym wieczorem i w weekendy. W naszym przypadku diagnoza byla zawsze trafiona a uzyskana pomoc fachowa. Jest lekarka o duzej wiedzy i doswiadczeniu. Podany koszt to wizyta lekarska w gabinecie w weekend. Wizyta domowa jest drozsza, a wizyta w gabinecie w dzien powszedni kosztuje 50 PLN.

Beznadziejna, nie zna się na tym co robi.

Beznadziejna, nie zna się na tym co robi.

Postawiła złą diagnoze, niemiła bardzo, nie słucha pytań,liczy się wizyta za kase

wyjatkowo oschła i zdecydowanie nie ma podejścia do dzieci ale to wybitny specjalista-polecam!!!!!

Niesympatyczna pani doktor, niema podejścia do dzieci. Dzieci poprostu się jej boją. Wizyta jest bardzo szybka , bo za drzwiami kolejny pacjent. Nie polecam, Pani doktor wyciąga pieniądze np na niepotrzebne szczepionki.