Irena Dziewońska

2,9
2,9
3,4
3,2

Niesympatyczna pani doktor, niema podejścia do dzieci. Dzieci poprostu się jej boją. Wizyta jest bardzo szybka , bo za drzwiami kolejny pacjent. Nie polecam, Pani doktor wyciąga pieniądze np na niepotrzebne szczepionki.

zaczełam 30 lat temu jeszcze w spółdzielni lekarskiej na ul.Filtrowej potem na ul.Żurawiej leczyć dwójkę dzieci i wtedy byłam zadowolona /chodziliśmy do ukończenia szkoły podstawowej bo potem dzieci przechodziły do internisty/

Skuszony poprzednimi opiniami wystawianymi na forum skontaktowałem się z panią doktor, ponieważ mój 11 miesięczny synek miał wysoką gorączkę. ustaliliśmy godzinę i wynagrodzenie. Żona równolegle zamówiła z pracy wizytę innego pediatry. Pani doktor przyszła drugą, jedyne czym się interesowała to kwota 150 złoty na dziecko nawet nie spojrzała. Kwotę uiściłem, niesmak pozostał. Jeżeli znają państwo jeszcze jakąś instytucje gdzie mógłbym zgłosić powyższy proceder proszę o kontakt.

wyjatkowo oschła i zdecydowanie nie ma podejścia do dzieci ale to wybitny specjalista-polecam!!!!!

Pani dr zdiagnozowała zapalenie oskrzeli czego inny lekarz nijak nie słyszał. Nie podałem więc zapisanego antybiotyku, to był dobry krok, bo po 2 dniach dziecko zdrowe bez antybiotyku. Zapłaciłem 80 zł za wizytę w gabinecie w dzień powszedni.

Beznadzieja. Pani doktor wyjatkowo nieuprzejma, a do tego postawila zla diagnoze.

wyjątkowo nieuprzejma, liczy tylko pieniadze, dla dziecka niemiła, poświęca mało czasu, najgorszy lekarz jakiego spotkałam, zdecydowanie odradzam wręcz przestrtzegam

Postawiła złą diagnoze, niemiła bardzo, nie słucha pytań,liczy się wizyta za kase

Beznadziejna, nie zna się na tym co robi.

Beznadziejna, nie zna się na tym co robi.